Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
pobyt sylwestrowy wątek zamknięty Witam. Skorzystałam z pobytu w hotelu Kiston, oferta sylwestrowa. Bal udany ,...
~Anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 stycznia 2015

A. Nagórski - opinia wątek zamknięty Dear Kiston, many thanks for an unforgettable wedding celebration that we...
~A. Nagórski
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 lipca 2014

super pobyt:) wątek zamknięty Pobyt oceniam na szóstkę:) Rewelacyjna obsługa i bajeczne jedzenie:) Posiłki...
~asia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 lipca 2014

Wesele w Kistonie wątek zamknięty Chciałabym podziękować jako mama Pani młodej za przepiękne wesele które...
~Mama
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 lipca 2014

CUDOWNY wątek zamknięty Hotel przepiękny, bardzo profesjonalna obsługa - organizowaliśmy wesele,...
~S
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 czerwca 2014

Wesele w hotelu Kiston wątek zamknięty 24.05.2014 r. mieliśmy swoje wesele w Hotelu Kiston i polecamy to miejsce...
~Magda i Waldek
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 czerwca 2014

jak wesele to tylko w kistonie wątek zamknięty Mieliśmy z mężem organizowane wesele w Kistonie. Pozytywne wspomnienia...
~AS
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 maja 2014

Wspaniałe wesele w Hotelu Kiston wątek zamknięty Rewelacja! Byliśmy zachwyceni tym obiektem! Mieliśmy wesele w Hotelu Kiston w...
~M&W
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 czerwca 2014

ULUBIONE MIEJSCE! wątek zamknięty Tak, moje ulubione miejsce - piękna sala i pokoje gościnne oraz fenomenalna...
~Marta Z.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 maja 2014

Najlepszy lokal ever!!!!!!! wątek zamknięty Nasze wesele okazało się najlepszą imprezą na której byłam. Świetna...
~Estera
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 maja 2014

Wesele w hotelu Kiston wątek zamknięty Witamy! 17.05.2014 r w hotelu Kiston w Kistowie odbyło się nasze Wesele....
~Natali i Łukasz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 20 maja 2014

Obiad nie zachwycił.... wątek zamknięty Sam Hotel - wielki plus dla basenu, sauny i kręgielni. Pachnący nowością....
~Weekendowy
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 maja 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry