Widok

Hotel River Style Reda - wesele

Wesele Temat dostępny też na forum:
Hej,
planujemy organizację wesela w hotelu River Style w Redzie. Czy ktoś z Was organizował tam wesele i chciałby podzielić się wrażeniami?
Bierzemy pod uwagę salę kryształową, jak wyglądały dekoracje zapewnione przez hotel, spełniły Wasze oczekiwania, czy sala ładnie zaprezentowała się na zdjęciach?

Jak ułożyła się współpraca z hotelem?

Będę wdzięczna za opinie, dzięki!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Generalnie im droższy hotel, tym gorsze wesele, bo organizują je w salach konferencyjnych (byłem w Qubusie i Radisson Blu w Gdańsku), a takie sale widać... tu i ówdzie rzutniki wystające z sufitu, obijaki do krzeseł na wszystkich ścianach, brak dobrej akustyki. W Faltomie w Rumi zupełnie inna historia, bo mają salę do takich celów. Jak jest w rivier style, to nie wiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A może ktoś był jako gość i ma uwagi?
Hotel kilkukrotnie zmieniał nazwy i to może być mylące, wcześniej nazywał się Hotel Ibis, czy Wasko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wesele wtedy jeszcze w Ibis Style mialam w 2013 r. Bylo pieknie. Wszystko zapiete na ostatni guzik. Menu zgodne z ustaleniami, wszystko cieple, obsluga super. Pozostale jedzenie i alkohole na srugi dzien byly zapakpwane i gorowe do odbioru od samego rana. SSzczerze polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

do góry