Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Podaruj 1% swojego serca dzieciom z Fundacji Agnieszka Podaruj 1% swojego serca dzieciom z Fundacji "Agnieszka" W 2009 roku...
aljawor
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 19 marca 2009

ech... :) http://www.allegro.pl/item583016651_dzwonek_od_rowera.html ja wiem, że...
ćma barowa
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 18 marca 2009

WIDOK NA MOSKWICZA Cóż gdy patrzę to za szybą jest ulica, nooo- obecnie to nie ma się...
~Grzegorz Rymopis
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 18 marca 2009

PROŚBA O GŁOS (konkurs) mam taką małą prośbę, ponieważ wysłąłam zdjęcia mojej córeczki na konkurs i...
~knudi
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 18 marca 2009

Razem Ufnie skulona zasypiam jak dziecko w Twoich wyimaginowanych ramionach...
*Kropeczka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 marca 2009

Ależ odejście ma ta beemka a koleś rajdowiec, czy inny jaki... Wywija, aż wrażenie na mnie zrobił,...
~~c~~
6

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 marca 2009

TE-EROTYCZNY SONET : „Jednego serca mi trzeba”- nie więcej. Przecież nie bede...
~Grzegorz Rymopis
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 marca 2009

twoje wygrane !? Siemaneczko wszystkim , tak się zastanawiam że można poruszyć temat z innej...
trojaczek
5

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 12 marca 2009

sieśnimisieśnimi stało się. mumio mi się dzisiaj śniło. łysy był czasopodwajaczem a ten z...
~hobo
91

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 4 grudnia 2006

`TE-EROTYCZNA ŚCIEŻKA ROWEROWA MIĘDZY GDYNIĄ A GDAŃSKIEM : Przecież nie jest znowu taki wielki kawał, więc to jest najwyżej śmiechu...
~Grzegorz Rymopis
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 16 marca 2009

PEWIEN WUJEK NA CMENTARZU: Pierwszego Listopada pewien wujek przyszedł na cmentarz, nie wiedział...
~Grzegorz Rymopis
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 16 marca 2009

dorsze, kot i moje szanse przeżycia Mam takiego psikuśnego znajomego, co to on w rybach siedzi i mi je na bieżąco...
~~c~~
37

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 8 marca 2009

uwaga uwaga uwaga- na karty bp Citi handlowy ma nie uczciwa panią przedstawiciela z Gdyni na stacji paliw...
~LILA
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 14 marca 2009

STUDIA ZACZYNAŁEM ZA GIERKA : Ulicą Broniewskiego przez Gdańsk-Brzeźno do szkoły chodziłem całkiem...
~Grzegorz Rymopis
7

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 marca 2009

Pobierz program PIT i pomóż potrzebującym z Trójmiasta Program do PIT - http://www.chsch.org.pl/procent.php Ten program jest...
~piczern
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 marca 2009

coś na sen? Zwinięta w kłębek próbuję zasnąć lecz sen nie nadchodzi. Błądzę dłońmi po...
*Kropeczka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 marca 2009

taaa Siedzę sobie w tej podziemnej kafejce tuż przy Manhattanie we Wrzeszczu....
~~c~~
20

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 11 marca 2009

Niepewność gasisz roztrzepotane powieki wygładzasz cierpliwą ręką niepewność...
*Kropeczka
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 13 marca 2009

:) Świetne do porannej kawy....
~~c~~
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 marca 2009

W GRUDZIĄDZU ZBYT SZYBKO WYPUSZCZONO WIĘŹNIA : W Grudziądzu zbyt szybko wypuszczono więźnia , choć chłopak jak mógł tak...
~Grzegorz Rymopis
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 11 marca 2009

Aktualnie na forum: 2 użytkowników (2 gości)

Regulamin forum | Kontakt:
191671

postów

5928

wątków

do góry