I Urząd Skarbowy w Gdyni

Urzędy skarbowe

Gdynia, Władysława IV 2/4

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dobry Urząd wątek zamknięty Panie z okienek na parterze bardzo miłe, ogólnie nie ma dz czego się...
~Tom
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 października 2013

podziękowanie wątek zamknięty Dziękuję za miłą i uczynną obsługę Pani Magdalenie K. z okienka nr 7. Dzięki...
~Asia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 lipca 2013

sprawa CIT 8 wątek zamknięty Miłym głosem Pani z nr tel 258 US I w Gdyni obsłużyła mnie tak kompetentnie,...
~Witold Toczyski
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2013

pomocny urzednik wątek zamknięty Prawdą jest, że urzędnik urzędnikowi równy w jakości podejścia nie jest, a...
~Teresa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 marca 2013

Czas na zmiany w personelu wątek zamknięty Podczas składania PITów oraz kilkugodzinnego oczekiwania w kolejce chcialam...
~Ania
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 marca 2012

super!!! wątek zamknięty Duży plus za szybkie rozliczenie PIT-37!!! Ekspresowe tempo,złożony dokument...
~Marta
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2012

Pisk zamiast porady wątek zamknięty Nie mialam szczescia dodzwonic sie wiec nie moge sie wypowiedziec na temat...
~Monika
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 stycznia 2012

rzeczowo i na temat wątek zamknięty zostałam dzisiaj bardzo dobrze poinformowana. rzeczywiście trzeba było...
~G K
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 lutego 2012

dział darowizn super wątek zamknięty Telefonicznie uzyskałem pełną i kompetentną odpowiedź w ww, dziale od...
~drrr
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 lutego 2012

nadgorliwość gorsza od faszyzmu wątek zamknięty nie pierwszy raz zostałem wezwany do urzędu i jak zwykle Pani Z.R. chcąc mi...
~Jerzyk
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 stycznia 2012

Czy ktoś pracuje? wątek zamknięty Dziwię się euforii w jaką popadają autorzy wypowiedzi nt IUS Gdynia. Ja...
~Barbara
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 grudnia 2011

Absolutnie zadowolony wątek zamknięty Mam porównanie z kilkoma urzedami z Warszawy, Poznania i Bydgoszczy....
~Krzysztof
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 grudnia 2011

Absolutnie genialnie wątek zamknięty Jestem szalenie zadowolony, że jestem w obszarze tego urzędu. Po prostu...
~Darek
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 września 2010

godziny otwarcia wątek zamknięty przynajmniej jeden dzień w tygodniu kasy powinny być czynne dłużej np do 18.
~steve
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 kwietnia 2011

petent? wątek zamknięty Ludzie, skończcie z tym okresleniem "petent", bo mam wrażenie, że wszystkie...
~Maria
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2011

jak na US to niezle. wątek zamknięty Jak na razie mialem kilka wizyt, z obsluga zalezy jak sie trafi, w okienkach...
~Bonhart
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2011

Bardzo Zadowolony wątek zamknięty Witam.Odkąd zacząłem pracować i się rozliczać w Urzędzie Skarbowym 1 w...
~Sebastian
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 9 marca 2011

urzędnicy XXI wieku w komuszym budynku wątek zamknięty Wiadomo, ze wizyta w US do miłych nie należy, zwłaszcza gdy jest się wezwanym...
~ruth
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 lutego 2011

Ja nie wątek zamknięty Pani Wioletta W. nie wykazała żadnego zrozumienia ani chęci pomocy, wyjaśniła...
~BT
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 19 stycznia 2011

Ja też:) wątek zamknięty Uważam, że to najlepszy Urząd Skarbowy. Wszyscy są niezwykle uprzejmi i...
~Wiesia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 stycznia 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
95

postów

67

wątków

do góry