Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
to chyba jakas pomylka? wątek zamknięty bzdura, przypadkami i wyjątkami są nauczyciele którzy uczą dobrze..szkołę...
~`
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 29 stycznia 2009

Polecam wątek zamknięty Idąc do II miałam wiele wątpliwości-nasłuchałam się różnych opinii. Po ponad...
~maturalna
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 31 marca 2015

Szkola nie warta zachodu, nie polecam wątek zamknięty jestem tegorocznym absolwentem. Koszmarna szkola, jak jakies wiezienie,...
~Artur
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2016

Nie polecam wątek zamknięty Konczylem 2 lo w 2014r i zaluje ze bylem tam do konca. Niby jest wysoko w...
~Iwo
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2016

Czy dostanę się do IW? wątek zamknięty Czy ciężko jest dostać się do klasy z wykł. j.francuskim (IW)? Niestety nie...
~xxx
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 marca 2015

nieciekawe liceum wątek zamknięty Do tej szkoły już praktycznie może dostać się każdy. IILO ma co raz mniej...
~kkkk
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 października 2014

czy dostanę się? wątek zamknięty W tym roku kończę gimnazjum, i zastanawiam się właśnie nad II. Znajomi mówią...
~chooco
8

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2013

II LO wątek zamknięty Zasadniczo mogę jako tego roczny maturzysta(2013) śmiało powiedzieć, że...
~maturzysta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 października 2013

Biol-chem progi punktowe, dostanie się. wątek zamknięty Czy dostanę się na profil biol-chem mając około 147 pkt? Bardzo zależy mi na...
~engine
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 maja 2013

Absolwentka Liceum wątek zamknięty Jestem tegoroczną maturzystką. Poziom w szkole odkąd starałam się o przyjęcie...
~anonim
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 maja 2012

Nacz - opinia wątek zamknięty Bardzo dobre liceum, ale głownie dla humanistów i chemików, ponieważ fizyka...
~Nacz
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 września 2010

Na dobrej drodze.. wątek zamknięty Cokolwiek możnaby powiedziec zlego na temat poziomu nauczania w dwójce, są to...
~Uczeń
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 grudnia 2008

ok! wątek zamknięty szkola bardzo dobrze przygotowuje, przede wszystkim z przedmiotow wiodacych.
~sita
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 19 maja 2009

zajęcia z informy wątek zamknięty jestem absolwentem tej szkoły i pozytywnie oceniam tylko kilka przedmiotów...
~Absolwent
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 19 października 2007

narescie !!! wątek zamknięty narescie po 10 latach ozi odeszla !!!!!byc moze teraz ta szkola sie zmieni...
~absolwent
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 3 września 2007

Bardzo dobra szkoła, polecam wątek zamknięty Szczególnie lekcje z profesorem Wojtkiem R. ...
~Hazar
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 27 czerwca 2007

OZI wszystko psuje! wątek zamknięty po 3 latach stwierdzić można jedynie że wszystko zależy od towarzystwa. ja...
~życzliwa
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 4 czerwca 2007

~'ll\.'
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 4 czerwca 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
79

postów

38

wątków

do góry