INFINITY Med / ESTETIC time

Medycyna estetyczna

Gdańsk, al. Jana Pawła II

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam :) wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z efektów pracy Pani Doktor Iwony Cimaszkiewicz ....
~Kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 24 marca 2015

Super wątek zamknięty Nic dodac nic ujac, usta piekne , Polecam i pozdrawiam Pania doktor :)
~aka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 lutego 2015

Najlepszy Gabinet wątek zamknięty Najlepszy gabinet. Atmosfera wspaniała , a efekt przerosl moje oczekiwania....
~Barbara
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 stycznia 2015

Kolejny raz super efekt wątek zamknięty Kolejny raz skorzystałam z usług doktor Cimaszkiewicz i jestem kolejny raz...
~A.Kozłowska
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 stycznia 2015

Polecam!!! wątek zamknięty Efekt niesamowity, polecam!
~klientka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 grudnia 2014

Dziękuje, efekt super wątek zamknięty Byłam w gabinecie aby pozbyć się zmarszczek i o pracy Pani Doktor inaczej jak...
~zadowolona pacjentka :)
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 listopada 2014

Najlepszy Lekarz wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z zabiegu który wykonałam u Pani Cimaszkiewicz....
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 listopada 2014

Zawsze zadowolona wątek zamknięty Bardzo dobry lekarz medycyny estetycznej. W dzisiejszych czasach trudno...
~Anna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 listopada 2014

Super Usta wątek zamknięty Pierwszy raz byłam w tym gabinecie i po tym jak Pani doktor powiększyła mi...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 października 2014

zadowolona wątek zamknięty Jestem stałą pacjentką Pani Doktor i nigdy nie zdarzyło mi się być...
~Dorota
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 października 2014

Super Efekt wątek zamknięty Polecam zabiegi u Pani doktor ponieważ z taką życzliwością, cierpliwością i...
~karolina
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 grudnia 2013

Miło i Profesjonalnie wątek zamknięty Chciałam się podzielić moją opinią odnośnie gabinetu do którego trafiłam...
~Anna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 7 grudnia 2013

polecam wątek zamknięty Pani Iwona przywróciła moim ustom naturalny i piękny kształt co zostało...
~marzena
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 grudnia 2013

kaciki ust wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z efektow podniesienia kocikow ust kwasem...
~mariola
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 grudnia 2013

Wyjatkowo przyjemne doswiadczenie! wątek zamknięty Pani Iwona wywarala na mnie wyjatkowo poztywne wrazenie! Zabieg o ktorym...
~I
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 30 września 2013

Polecam serdecznie jajlepszy gabinet medycyny estetycznej w jakim bylam wątek zamknięty Profesjonalizm, kultura, komfort i jakość wykonywanych zabiegów to tylko...
~Alicja
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 września 2013

Milena - opinia wątek zamknięty Zdecydowalam na wypelnienie bruzd nosowo wargowym w tym gabinecie i efekt...
~Milena
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 lipca 2013

Beata - opinia wątek zamknięty Trafiłam do Pani dr.Iwony z licznymi przebarwieniami oraz asymetrią twarzy....
~Beata
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 5 marca 2013

POLECAM wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona. pani doktor, poprawiała mi usta gdyż były...
~Monika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 lutego 2013

Polecam wątek zamknięty Do Pani Doktor trafiłam dzięki opiniom w internecie . Jestem bardzo...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 września 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry