Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
ITOdesign wątek zamknięty Firma ITOdesign wykonała projekt mieszkania i zrealizowała go w sposób...
~Agnieszka Rymko
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 października 2014

ITOdesign pomysł na nowe wnętrze wątek zamknięty Gdy jest potrzeba odświeżenia wnętrza, nadania mu zupełnie nowego klimatu...
~Dorota Trojanowska
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 października 2014

Bez problemu wątek zamknięty Super kontakt z Panem Filipem. Czas realizacji bez zastrzeżeń (wykonane 2...
~Karol
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 lipca 2014

ITOdesign - polecam!!! wątek zamknięty We wrześniu kupiliśmy mieszkanie troszkę nieustawne, ale w dobrej cenie....
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 grudnia 2013

Świetny partner! wątek zamknięty Polecam gorąco tą firmę. Załatwia wszystko kompleksowo, nie trzeba szukać...
~beata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 grudnia 2013

Gorąco Polecamy!!! wątek zamknięty W lipcu mieliśmy okazję korzystać z usług owej firmy, wykańczaliśmy u nich...
~Sylwia i Adam
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 29 października 2013

Miło i fachowo ! wątek zamknięty Pani Marzena projektowała mi łazienkę na poddaszu. W sympatyczny sposób,...
~Anita
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 17 października 2013

zdecydowanie polecam wątek zamknięty Polecam usługi tej firmy. Zleciłem im projekt i wykonanie łazienki. P Marzena...
~Mike234
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 października 2013

Absolutnie nie polecam!!! wątek zamknięty Niestety nie polecam. Co prawda nie mogę narzekać na sam projekt, ale na...
~Magda
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 lipca 2012

Warto wątek zamknięty P. Marzena zaprojektowała nam cały dom i jesteśmy naprawdę zadowoleni,...
~Agnieszka i Michał
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 lipca 2011

Naprawdę warto! wątek zamknięty Zleciliśmy projekt firmie ITO Design i to był strzał w dziesiątkę!!...
~Robert&Monika
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 maja 2011

Po prostu super! wątek zamknięty Dlugo zastanawialem sie nad tym, czy moj pomysl na mieszkanie jest trafny i...
~Mateusz
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
37

postów

32

wątków

do góry