IWENT

Sprzątanie i czyszczenie

Banino, Jodłowa 5A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Solidna firma sprzątająca wątek zamknięty Szybko, sprawnie i solidnie. Mieszkanie wysprzatane w każdym zakątku, pani...
~Magda
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 3 czerwca 2017

solidnie i fachowo wątek zamknięty serdecznie polecam... Tak to powinno wyglądać... Jeden telefon i sprawa...
~Wkońcu zadowolony
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 maja 2017

Zadowolony wątek zamknięty Jest to trzecia firma sprzątająca z której korzystałem, i jestem po raz...
~Michał
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 maja 2017

Profesjonalizm wątek zamknięty Profesjonalnie, solidnie, polecam . Skorzystam w przyszłości.
~Tomasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 maja 2017

Polecam wątek zamknięty Skorzystałem do sprzątnięcia domu i biura. Usługa wykonana w terminie i...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 maja 2017

kiepsko wątek zamknięty Według mnie nie ma sensu wynajmować firmy sprzątającej, po której należy...
~Lech
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 grudnia 2015

Ewa - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona szybko i solidnie.Polecam
~Ewa
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 lutego 2015

Zadowolony klient :) wątek zamknięty Jestem zadowolona z usługi. Ale trzeba pamiętać o jednym bardzo istotnym...
~Emilia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 czerwca 2014

Gratulacje wątek zamknięty Po kilku latach szukania pomocy domowej, trafiłem wreszcie na solidny serwis....
~Robert Kolbudy
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 czerwca 2014

świetnie panie wątek zamknięty Skorzystałam z usług firmy i jestem pod ogromnym wrażeniem.Mieszkanie ogromne...
~monika
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 czerwca 2014

Polecam !! wątek zamknięty Firmę sprzątającą pani Iwonki polecam z czystym sumieniem.Ja osobiście jestem...
~lukrecja30
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 30 maja 2014

Nie profesjonalna firma wątek zamknięty Porazka. Ta firma nie wie co to znaczy profesjonalne sprzatanie. Powiem tyle:...
~Marta
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry