IX Liceum Ogólnokształcące

Szkoły średnie

Gdańsk, płk. Wilka Krzyżanowskiego 8

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Fajna szkoła, polecam. wątek zamknięty W tym roku mamy nową dyrekcję i choć na początku byłam sceptyczna, to teraz...
~Uczennica
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 marca 2017

jak dla mnie dużo zmian na plus wątek zamknięty Moja córka chodzi do tej szkoły od września i widzę, że bardzo dużo się...
~rodzic
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 lutego 2017

Polecam wątek zamknięty Kończę i jestem pewien że, zdam maturę na wysokim poziomie. Świetni...
~Fif
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 października 2016

Pierwsze wrażenie bardzo złe wątek zamknięty Odwiedziłam liceum IX jako przedstawiciel organizacji studenckiej. Przez...
~Dagmara
6

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 września 2015

Moja opinia wątek zamknięty Na wstępie dodam, że nie będzie to opinia pozytywna. Największym problemem...
~absolwentka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 czerwca 2016

Odradzam! wątek zamknięty Najgorsza decyzja, że zdecydowałem się na tą szkołę. Wywiera ona negatywny...
~Uczeń
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 czerwca 2016

Polecam wątek zamknięty W pierwszym semestrze 1 klasy byłem przerażony natłokiem nauki, lecz po...
~Groch
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 maja 2016

polecam wątek zamknięty Jestem uczennicą IX-tki i chciałam tu napisać, ponieważ sama wybierając...
~xxxxx
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 marca 2016

Nigdy w życiu do IX wątek zamknięty Do tej szkoły trafiłam przypadkiem ! I planuje zmienić ją ! Pomimo iż jestem...
~Dziewiątkowicz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 stycznia 2016

Jedna z najgorszych szkół wątek zamknięty Witam. Szkoła jest beznadziejna, omijajcie ją szerokim łukiem! Jeśli chcesz...
~nieważne
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 stycznia 2016

Nie jest taka zła wątek zamknięty Do szkoły chodzę od prawie roku i jestem bardzo zadowolona. Może poziom...
~Uczeń
2

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 kwietnia 2015

Nie wiem, o co wam chodzi... wątek zamknięty IX wcale nie jest zła. Jest to szkoła, gdzie trzeba sie uczyć i tyle. Łatwo...
~I'AM'SHERLOCKED
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 25 czerwca 2015

Syf, kiła i mogiła. wątek zamknięty Ta szkoła to jedna wielka masakra. Ukończyłam ją w zeszłym roku. Najgorsi są...
~absolwentka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 31 marca 2015

Tak sobie... wątek zamknięty Ogólnie mam mieszane uczucia co do nauki w IX. Poziom reprezentowany przez...
~absolwentka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 11 listopada 2014

Dobre liceum z kilkoma udziwnieniami wątek zamknięty Największą zaletą tej szkoły jest to, że zapewnia ona świetne przygotowanie...
~Absolwent
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 sierpnia 2014

Trzymajcie sie z dala od 9.... wątek zamknięty Miałam "przyjemność" skończyć to prestiżowe liceum (gdy do niej szłam, była w...
~stęskniona absolwentka
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 kwietnia 2014

PEWNIE ŻE TAK! wątek zamknięty Witam! Jestem maturzystką i czuję, że IX bardzo dobrze przygotowała mnie do...
~Magdalena
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2012

SZCZERZE NIE POLECAM wątek zamknięty Szkoła o niby wysokim poziomie, tak naprawdę mało którzy nauczyciele są w...
~patelnia
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 25 listopada 2013

Polecam wątek zamknięty Może i nauczyciele bywają złośliwi ,zadają tyle że nie wiadomo w co ręce...
~Xyz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 grudnia 2013

Szkoda zdrowia i nerwów wątek zamknięty Po trzech latach spędzonych w tej szkole dochodzę do wniosku, że ten długi...
~Brix
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 maja 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
141

postów

78

wątków

do góry