IX Liceum Ogólnokształcące

Szkoły średnie

Gdańsk, płk. Wilka Krzyżanowskiego 8

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Refleska po 5 latach wątek zamknięty Liceum skonczylem co prawda 5 lat temu i pewnie troche sie tam zmienilo, ale...
~Xorok
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 stycznia 2013

a ja tam jestem zadowolony wątek zamknięty nie należę do orłów klasowych ale IX LO szkoła spoko, uczyć się trzeba, no...
~M.K
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 stycznia 2013

opinia wątek zamknięty Bardzo fajna atmosfera szkoły. Często do niej wracam, a zaskakujące jak...
~Kułak#8
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2009

N I E wątek zamknięty Jestem aktualnie w III klasie, i zdecydowanie nie polecam uczniom klasy...
~Uczeń
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 grudnia 2012

tragedia. wątek zamknięty może poziom nauczania jest wysoki, ale sposób w jaki przekazują uczniom...
~uczeń
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 grudnia 2012

Polecam! wątek zamknięty To nie jest szkoła dla leserów i nierobów, jeżeli ktoś jest nastawiony na...
~991
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 listopada 2012

Warto wątek zamknięty Moi drodzy. To jest, była i będzie szkoła rzemieślników. Za dużo...
~Absolwent
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 maja 2011

MASAKRA wątek zamknięty Nie polecam tej szkoły. W szczególności na profile humanistyczne - załamka....
~kkkkk
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 czerwca 2012

i tak i nie wątek zamknięty zdecydowanie polecam tym wszystkim, którzy w przyszłości marzą o zawodzie...
~borek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 lutego 2012

Godna polecenia! wątek zamknięty Wiadomo, że żadna szkoła nie jest idealna, ale moge z czystym sumieniem ją...
~P.
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 lutego 2010

Zachecam i polecam wątek zamknięty To zdecydowanie szkoła dla tych, którzy chcą się czegoś nauczyć. Skonczyłam...
~doktor
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 lipca 2010

nie polecam szkoły! wątek zamknięty Bardzo żałuję, że wybrałam tę szkołę, jedyne co z niej wyniosłam z tych 3...
~absolwentka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 września 2011

Warto wątek zamknięty Nie jest źle. Przynajmniej na początku. Poziom nauczania jest wysoki, sam...
~mpawecio
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 września 2011

NIE POLECAM! wątek zamknięty Jedyne co pozostało mi po tej szkole to wrzody żołądka. Strach przed...
~absolwent
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 czerwca 2011

nie poleeeecam! wątek zamknięty obecnie sie tutaj ucze, mam zamiar sie przeniesc do innego LO , poniewaz: 1....
~janett
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 lutego 2011

Nie polecam. wątek zamknięty IX jest szkołą, o której przeważnie słyszy się wiele dobrego. Niestety muszę...
~oo
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 maja 2011

NIE POLECAM!!! wątek zamknięty Jest to szkoła BARDZO STRESUJĄCA. Każdy nauczyciel traktuje swój przedmiot...
~ryska
5

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 października 2009

Opinia wątek zamknięty Ogólnie mam niezbyt miłe wspomnienia. Pamiętam, że bardzo wiele się uczyłam i...
~*
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 stycznia 2011

Hardcore w złym wydaniu wątek zamknięty Zdecydowanie nie polecam tej szkoły. Mówi się,że poziom nauczania jest na...
~Ktoś.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 21 marca 2011

Jeśli chcesz coś osiągnąć w życiu to jest to dobry wybór wątek zamknięty Witam, już minął jakiś czas kiedy zdałem maturę w IX LO i muszę przyznać,że...
~Kto FLO
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 25 stycznia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
140

postów

77

wątków

do góry