Widok

Ile czasu?

Ile czasu można pić, żeby zapomnieć o drugiej osobie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

A kto powiedział, że picie pomoże?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Że co? Że niby żłopać alkohol?
Tylko delektacja! Nawet jak ma się heavy przemyślenia w jakimś temacie tylko delektacja i spokój.
Że niby pić by zapomnieć o kimś? Co to za abstrakcja?!
Jeśli ktoś jest cudowny i wniósł w nasze życie jakąś wartość to jak można chcieć zapomnieć? Suniemy dalej od punktu do punktu, poprzez życie i czasami, pod kieliszek, lub szklaneczkę, z uśmiechem na twarzy i ciepłem w sercu wspominamy.
Jeżeli ktoś nie wart jest wspomnień to nie ma żadnego problemu z umieszczeniem pamięci o nim w odpowiedniej części zasobów. Zapomnieć? Nigdy. Należy pamiętać lekcję, nauczkę i odpowiednio ją przerobić.

Tak czy siak nie rozumiem koncepcji picia by o kimś zapomnieć... chyba, że to w myśl zasady każdy pretekst dobry się upierd...ć w trzy d...y.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nawet ktoś mądrze odpowiedział, pije bo mogę zasnąć i usypia to moje myśli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Przejechałam dziś 40 km na skuterze w silnym wietrze, w skupieniu żeby nie wypaść z zakrętu, nie wpaść w poślizg przy jednoczesnym utrzymaniu rytmu 65- 80km/h. Nie myślałam o niczym, tylko o bezpiecznym i sprawnym pokonaniu dystansu.
Po powrocie gorąca herbata. Niesamowity relaks! Za dwie h lampka wina i odcinek z Columbo.
Przed snem 10 km na rowerze, ciepły, relaksujący prysznic i spokojny sen gwarantowany.
Wkrótce wiosna i warto szukać zdrowszych nałogów niż picie do poduszki.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

tak długo trzeba pić aż się zniszczy wątrobę i wtedy będzie się myslec o swojej chorobie a nie o drugiej osobie.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aż znajdzie się druga wazna osoba
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A kto potem zechce takiego pijaczynę?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

Upokorzony przez żone (3 odpowiedzi)

Żona zaprosiła mnie na bal karnawałowy do swojej firmy. Zgodziłem się, żeby zrobić jej...

zawistne baby w pracy (53 odpowiedzi)

Mam problem w pracy. Pewne towarzystwo kobiet- zawistnych plotkarek wzajemnej adoracji mnie nie...

Facet z Albani (39 odpowiedzi)

Od niedawna spotykam się z Albańczykiem. Wydaje sie na bardzo rodzinnego, ciepłego i szczerego...

do góry