Widok

Ile godzin na dobę śpi 15-miesięczne dziecko?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
jak w temacie..piszcie jakie macie doświadczenia....

Moje dziecko śpi w ciągu dnia /trochę "na siłę" ją kładę, ale jak już zaśnie to potrafi spać od 2,5 do 4 godzin.

A w porze nocnej ok.10h - od ok. 20 do 5:30-6:30

A jak jest u Was?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
popoludniu mała spi 1,5 godziny ( budze ja bo tak to spałaby 2,5 ) w nocy spi 10-11 godzin . ma równo 15 msc.
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
aha i spi wieczorem czasem od 21 czasem od 22giej
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a czemu ją budzisz? boiz się, ze w nocy nie pośpi wtedy tyle?
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
hmm...drzemka o 21-22? to o ktorej ja na noc kładziecie? nasza idzie spac 19:30-20:30
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
chyba źle przeczytalam:)....na noc zasypia o 21-22?:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój śpi czasami 15 minut, a czasami 2 godziny w ciągu dnia albo co częściej się zdarza WCALE!!! Natomiast tak o 20 kładę go do łóżeczka z butelką mleka i albo odrazu zasypia albo prowadzi monolog i później odapda :-)) Śpi do 8-8.30 rano :-)
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
budze ja bo jak spi popoludniu wiecej niz 1,5 h to w nocy harcuje do 23 nawet a tak zasypia mniej wiecej 21 .czasem 21.30.
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
mój w dzień śpi (zasypia zawsze na spacerze) od 2 do 4 godz. a w nocy od 21-6. Niestety czasami w nocy sie przebudza 1-3 razy.
image
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
nasze dziecko idzie spać ok 19:30 i śpi do 6-7, w ciągu dnia od 1-4 godzin, czasem tylko 1 drzemka np. 1,5 godziny... innym razem śpi 2 razy po 1,5 godz. lub dłużej - zależy od dnia, pogody, samopoczucia i atrakcji danego dnia

ma 18m-cy
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szymon śpi od ok 20 do ok 7 rano i jedna drzemka w dzień - ostatnio staram się go budzić po 1,5godz, bo jak pośpi dłużej to następnej nocy śpi bardzo niespokojnie i potrafi nam zrobić pobudkę przed 6. Ale 2 miesiące temu spał rano do 7-8, a w dzień sam się budził po 1,5godz drzemce.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mój synek ma 15 miesiecy i w dzien spi 2 godziny na noc idzie o 20 budzi sie o 12 w nocy i nie spi do 5 rano wtedy o 5 rano robi drzemke 30 min i tak non stop
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
u nas w dzień 1 do 1,5 h a w nocy od 20:30 zazwyczaj do 5:30 chociaż bywa tak że budzi się o 1 i do 4 lub 5 nie śpi, potem przysypia do 7:30
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do bolu .. Jak nie chca spac dajcie syropku na uspokojenie.. Moj syn ciagle spi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
To co robisz w nocy????wspolczuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
MOj KUba spi bardzo podobnie w dzien 2-3h,wieczorem od ok 20 do 5.30-6h rano:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Moje dziecko w tym wieku spało max.13 godz na dobę, więc nie za dużo, w nocy po kilka pobudek a w dzień 2 drzemki po 30 min.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
13 godzin snu to wystarczająca ilość dla dIecka w wieku od 1 roku życia do 2 lat. Zalecana średnia to od 11 do 14 godzin snu na dzień ( wliczając drzemki).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Jakie lozko kolejne polecacie? (6 odpowiedzi)

Witam, Bylo sporo watkow o lozeczkach ale nie znalazlam tam interesujacej mnie odpowiedzi, a...

Jaki rower miejski kupic? (24 odpowiedzi)

Chcę kupić rower miejski, ale nie wiem co wybrać, bardzo podobają mi się w kolorze białym. Chcę...

nietrzymanie moczu po ciąży (27 odpowiedzi)

Słuchajcie czy któraś z Was miała po porodzie problem z nietrzymaniem moczu?

do góry