Widok

Ile kosztuje opieka nad dzieckiem??? Niania ?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Orientujecie się jak teraz wyglada wynagrodzenie dla opiekunki . Praca od poniedziałku do piątku 8-9 godzin dziennie ? Z tego co słyszałam to stawki są masakryczne chyba nie bedzie mi się opłacało do pracy wrócić :(
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
up :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co sie orientuje to 8-10zl/godz
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
tez slyszalam ze od 6 do 9 zl za godzinę...
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
za ten przedsział czasowy około 800-900zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Ja place 8zl/h i uwazam ze to dobra cena.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6
Tak.8zł/h x 9zł=1440
Takiesa ceny ale już za 7 zł można znaleźć dobrą nianie:)ale to nie zmienia faktu że od 1000zł to mninimalna pensja dla opiekunki.
Jest jeszcze opcja żłobek...
Mam agencję opiekunek i Punkt Opieki nad Dzieckim mogę pomóc:)
511 066 797
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Przepraszam 9h x 8zł/h =1440zł
:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
No nie przesadzajmy, znajdziemy nianię także za 2000zł. Wydaje mi się że jak ktoś zatrudnia nianię na np. 8 godzin dziennie ( z wyłączeniem sobót i niedziel) to raczej się z nią umawia na jakąś stałą pensję (niezależnie od dni wolnych np. świąt - tutaj traci płacący) i spokojnie za max. 1000 zł można kogoś znaleźć.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
pewnie ze mozna ja dostaje 800 zł za 40 godz tyg i nie narzekam
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 5
wydaje mi sie ze cena zalezy tez gdzie sie mieszka, bo chyba w Gdansku czy gdyni wiecej sie placi niz w Redzie

apropo szukam niani od stycznia do redy, moze znacie jakas mila pania?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
w Redzie "mówisz"...Hmm.... A to mialoby byc codziennie?i w jakim wieku jest dzieciątko?Mieszkam w Redzie i mam sporo znajomych..popytałabym moze ktoras szuka takiej pracy...Czy interesuje Cie osoba młoda czy raczej starsza pani..?
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dziękuje za wszystkie odpowiedzi, tak do 1100 zł jeszcze bym dała rade zapłacić ale wiecej to już lipa :) A Wy jak sobie radzicie ? Siedzicie w domku ? Złobek ? Babcia ? Pozdrowionka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ja zajmuje sie dziewczynka ale od lutego lub marca bede magla zajmowac sie innym dzieckiem poniewaz ,dziewczynka ktora sie teraz opiekuje idzie do przedszkola.Jestem z oliwy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Anulka Ja rodze dopiero w kwietniu :( wiec plus macierzynski pewnie dopiero bede od sierpnia szukac, ale dzieki za propozycje Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moze wynajecie starszej pani byłoby tańsze co?? Taka pani ma już dochód ( emeryturę, rentę) i moze zgodzłaby se na niższą stawke niż osoba młoda bez dodatkowego dochodu.....
POLIGRAFIA ŚLUBNA - Zaproszenia Menu Tablice Winietki Zawieszki http://doriart.ucoz.comimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja płaciłam opiekunce za 5,5 - 6 godzin dziennie od poniedziałku do piątku 700 zł miesięcznie. Pani Jola była bardzo zadowolona.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Szukam opiekunki od stycznia, ale myślę, że do lutego udałoby mi się coś zorganizować (babcie ;-) dla chłopca, który w lutym będzie miał 10 msc. mieszkam w Osowej na Nowym Świecie. Może byłaby Pani zainteresowana? Mój tel. 504-142-592
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Drogie Panie, szukam pracy jako opiekunka do dziecka w Gdyni lub Sopocie od poniedziałku do piątku po 8-9 godzin (lub więcej) za około 8 zł/godz. Mam doświadczenie z dziećmi w wieku od 8 m-cy do 10 lat. Mam 20 lat i studiuję turystykę w Sopocie. Podaję numer telefonu: 782693873. Pilne! Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Oczywiście co do stawki jestem skłonna zmienić zdanie. Zależy mi po prostu na szybkim znalezieniu pracy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Chetnie zaopiekuje sie dzieckiem u mnie w domu,mam doswiadczenie w opiece,wyhowalam swoje dzieci,wnuki oraz inne dzieciMieszkam w Redzie na osiedlu Semeco
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Do powuzszego ogloszenia podaje nr tel 513653777
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
plus naucze dziecko poprawnej polszczyzny ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
ja placilam 650 zl za 4 dni w tygodniu 9 godz. dziennie
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Opiekunka z referencjami i doświadczeniem zajmie się dzieckiem u siebie w domu ul.Srebrna.Polecam swój profil na http://www.niania.pl/opiekunka/magdalena-pPs.Mam doświadczenie w opiece nad bliżniętami ,kontakt 513468313-pozdrawiam Magda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
płacę 8zł/godz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a ja zapraszam do www.kolorymontessori.pl
zważywszy na fakt na zajęcia, metodę i rozwój dzieci, cena nie jest wygórowana.W styczniu np. wychodzi ok 5 zł za godz. przy całodziennym karnecie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moim zdaniem lepiej zatrudnic nawet(przepraszam) emerytkę niż bardzo młodą osobę.Wiem co mówię ,proszę mi uwierzyc.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9
Witam, poszukuję niani do 7 miesięcznej córki. Mieszkam w Oliwie, praca 9 godzin dziennie, dwa razy w tygodniu troszkę dłużej. Kwestia dogadania się. Proszę o kontakt 604644030 lub koozioleek@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szukam niani dla córki (1 rok) na 10 h 7.00-17.00 pn-pt oraz dorywczo dla synka (chodzi do przedszkola) w razie choroby. Oferuję 1500zł/m-c. Praca u nas w mieszkaniu Wielki Kack/Fikakowo. Tylko opieka nad dzieckiem/dziećmi. Osoba z doświadczeniem, sprawna fizycznie. KONIECZNIE NIEPALĄCA. Proszę o kontakt na e-mail syldep@poczta.fm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oferta wyżej już nieaktualna:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja place niani, ktora jest z nami od kilku lat (teraz 1x w tygodniu, 5 godzin, po szkole synka) 8zl/godz. A niani, ktora przychodzi 2x w miesiacu na wieczor/noc 9zl/godz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja uważazm że 700-800zł dla opiekunki to głodowa pensja. Dziwię się że sa panie które zgadzają się za tyle pracować. Ja już bym wolała sprzątać w tej sytuacji. Praca opiekunki to bardzo odpowiedzialne zajęcie i nie każdy się do tego nadaje. Myślę że to jest tak że najpierw szukamy niani która będzie "właśnie tą" a potem negocjujemy stawki.
image
image
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
monika81, a wzięłaś pod uwagę Panie, które nudzą się w domu, na emeryturze. Takie, które nie mają wnuków a kochają dzieci?
Wystarczy ruszyć makówką
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7
Jasne, że opiekunka to spory wydatek, ale może być mniejszy jeżeli opiekunką zostaje np. mama, która ma własne dziecko, będąc na urlopie wych. i chce podjąć się opieki nad drugim dzieckiem - oczywiście przede wszystkim musi to być osoba budząca zaufanie rodziców, ale zazwyczaj taka mama po pierwsze oczekuje mniejszej stawki niż opiekunka pracująca głównie dla zarobku, po drugie myślę, że traktuje swojego podopiecznego cieplej, bardziej jak jeszcze jedno własne dziecko (z racji choćby instynktu macierzyńskiego) -tego przynajmniej bym oczekiwała. A najlepiej jak mama maluszka i mama-opiekunka znają się wcześniej (jak ja i moja koleżanka, której szkrabem się zajmuję;)
Pozdrawiam szukające opiekunki mamy i powodzenia:)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
a mnie zainteresowalo ze duzo pan opiekunek chce to robic u siebie w domu, dlaczego? przecxiez z zalozenia dom dziecka jest do tego o wiele lepiej przystosowany, zabezpieczony, z pokojem do spania, zabawkami itd. jak dla mnie to przekresla taka osobe od razu
image

image
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
Bo to wygoda zwykla, po co wstawac rano i jechac do dziecka, a po pracy znow do domu, skoro rodzice moga zbudzic malucha o swicie i przed swoja praca jeszcze do niani dojechac ;).
Jesli opieka jest mamy z dzieckiem, to jeszcze to rozumiem, bo latwiej z dwojka na swoim terenie. Ale sama niania, to dla mnie zupelny bezsens.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dlaczego mama która zajmuje się swoim i jeszcze drugim dzieckiem ma dostawać mniej?
Pracuje tak samo ciężko a nawet ciężej bo ma dwoje na głowie. Mam dwoje swoich i wiem coś o tym. Poza tym swoje dzieci się zna najlepiej a czyjeś dziecko trzeba dopiero poznać i sobie wszystko ułożyć.
A panie na emeryturze też się cenią. Wiadomo jak ktoś nie ma za co żyć to zgodzi się i za 600zł opiekować ale pytanie czy ta osoba zdesperowana zajmie się naszym dzieckiem tak jak trzeba?
Ja bym nie szukała tej najtańszej tylko tej najlepszej. W końcu chodzi o nasze dzieci.
image
image
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oczywiście,że dąży się do znalezienia najlepszej opiekunki, tylko zwracam uwagę, że czasem doświadczona mama, która opiekuje się poza własnym dzieckiem także innym szkrabem może być właśnie taką opiekunką i przy okazji nie zrujnować budżetu rodziców.
Oczywiście każda opiekunka musi na początku poznać dziecko, którym ma się zajmować, a najlepiej jak zna je jeszcze nim tą opiekunką w pełni zostaje (np. gdy jest koleżanką lub sąsiadką mamy dziecka).
Poza tym, ten sposób dodatkowo dzieci uczą się też bycia razem i współpracy- ja mam tylko córeczkę,ale wiem,że mała się uczy,ze nie jest pępkiem świata i drugi szkrab jest dla niej jak młodszy braciszek,który też wymaga przytulania, wyściskania i zabawy.A,że stawka mniejsza u takiej mamy-niani,niż u zwykłej opiekunki,to chyba dlatego głównie,że dla mamy jest to jakby zysk extra, bo i tak zostaje ze swoim maluchem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja co prawda jestem Mama od prawie 5 miesiecy,mam zamiar pozostawac na urlopie wychowawczym(jestem przedszkolanka). Rozwazam podjecia sie opieki nad jakims Maluszkiem jednak duza role odgrywa wiek Dzieciaczka poniewaz jesli jest okolo 2 letnie to nie powinno byc problemu. Nie chce brac dziecka na "przechowanie" kiedy Mama jest w pracy, chcialabym pomoc w wychowaniu, rozwoju etc. Nie zdecydowalabym sie na Dziecko mlodsze niz 2 latka bo w obecnej sytuacji, kiedy moje jest tak malutkie malo realne byloby dbanie o rozwoj obojga, byoby to "przechowanie" na czas pracy Mamy bo jednak moje Malenstwo tez wymaga jeszcze opieki, a wiem,ze dzieci okolo 19 miesieczne to jeszcze sa na etapie bardziej interesowania sie poleczkami i sciaganiem z nich anizeli jakas forma zajec,a musialabym dziecko czys zajac kiedy np. swoje bym karmila etc.Dwulatek jest w stanie"pomoc" przy piece, podac pieluszke, mozna go fajnie zaangazowac wowczas mam pewnosc,ze nie zrobi sobie w tym czasie krzywdy. Chcialabym zeby taka opieka obejmowala i zajecia plastyczne, ogolnorozwojowe etc. zreszta ustalane wczesniej z Rodzicami.

Przegladam sobie ogloszenia, poniewaz niedlugo konczy mi sie macierzynski i cos chcialabym robic w domu, opieka nad dzieckiem wydaje sie byc najlepsza opcja :)
Chcialabym pracowac od pn-pt po ok 9h
Jestem w Redy.

Pozdrawiam.
image
image
[url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Od 1000zł wzwyż-to tak samo ciężka i odpowiedzialna praca jak każda inna ,na dodatek najczęściej na czarno.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
oferowano mi 5 zł na godzine po 9 h od poniedz.do piątku.miałam przychodzic do małego do domu ,niedaleko mnie,niestety moja mała zaprotestowała.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej kobietki może któraś z was potrzebuje niani ? Mogę się zaopiekować maluszkiem u siebie w domku przy moich pociechach.Mieszkam we Wrzeszczu .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny szukam opiekunki może znacie jaką super babkę, która nie będzie tylko "pilnowała" dziecka. Najchętniej Pani z Wielkiego Kacka, niepaląca zdrowa po 35 r.ż.. Na 10 h pn-pt do 14 miesięcznej dziewczynki. W grę wchodziłby też synek-przedszkolak w razie choroby. Stawka 1500zł +komórka+ urlop płatny w 100%. Jeśli jest ktoś zainteresowany to proszę pisać na e-mail. syldep@poczta.fm
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam pilnuje dziewczynke 2 latka 1200 zł z jedzeniem tyle dostaje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zaopiekuje sie dzieckiem u mnie w domu mam jedno swoje 501773129
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ile biorą nianie-mamy? które u siebie zajmują się swoim dzieckiem i obcym?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Jestem rencistką bez nałogów z Redy mam 49 lat i szukam dodatkowej pracy,jako niania bo lubię dzieci .Doświadczenie mam gdyż wychowałam swoje dzieci ,a obecnie często zajmuję się wnukami .Chętnie zaopiekuję się z okolic Redy,Rumi i Wejherowa.Odpowiedzi oczekuję na E-mail busia5.45@o2.pl lub tel.669-630-828.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam,niania z doświadczeniem i referencjami zajmie się dzieckiem lub dziećmi(doświadczenie w opiece nad bliżniętami)może być rodzeństwo.Oferuje opiekę u siebie w domu -ul.Srebrna-w miłej,spokojnej atmosferze i dobrych warunkach.Jestem dyspozycyjna od zaraz równiez w wakacje.Kontakt 513468313,drowse1@gazeta.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szukam pilnie opiekunki w razie choroby dziecka a jak zdrowe zeby zaprowadzic do przedszkola odprowadzic i posiedziec z synkiem do 18 jestem ze zlotej karczmy
agaskrzyp@wp.pl
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
zgadzam się a Panią w 100 procentach.
dobra, kochająca niania to skarb.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzien Dobry
Prosze mi napisac jakie doswiadczenie powinna posiadac Pani
opiekunka do dzieci . Mam 57 lat , dwoje doroslych dzieci , jestem sprawna fizycznie ,
do tej pory pracowalam w Niemczech jako dyplomowana pielegniarka
osob starszych , ostatnio w sanatorium .
Pozdrawiam
Barbara Frey
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ile kosztuje teraz niania na 10 h w Gdyni? Dziecko ma 1,5 roku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja będę poszukiwała do opieki nad 8-mczną dziewczynką od połowy lutego na 8-9 g dziennie 4x w tygodniu, najlepiej Panią po 40-stce i najlepiej z Karwin lub okolic w godzinach 6:30-15:30...jeśli jakaś Pani z doświadczeniem która zechce zostać 3-cią babcią naszej córki jest zainteresowana proszę wysłać swoje cv na adres juliett7@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ech też zastanawiam się nad nianią moja młoda w żłobku co chwila chora tylko nam potrzeba na pół etatu a tak raczej Panie nie chętnie- za żłobek płacę teraz 500zł -wyżywienie plus pampersy które w domu też musiałabym kupic tylko,że młoda i tak więcej w domu ja albo zwolnienie albo urlop albo wiecznie spóźniona do pracy ech..
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja oddam swoją Nianię "w dobre ręce" :)

Pani na emeryturze, bardzo energiczna, od wielu lat zajmująca się dziećmi w Polsce i we Włoszech. Z cudownym podejściem do dzieci...moja Córcia pięknie się przy Niej rozwija, uczy piosenek, wierszyków, jest samodzielna i bardzo dużo i często przebywa na świeżym powietrzu.
Niania może dojeżdżać, jak również chętnie zajmie się Dzieckiem u siebie w domu :)
Mieszka w Gdyni na Płycie Redłowskiej.
Poszukuje nowego Maleństwa do opieki od stycznia.
Zainteresowanych proszę o mail
asski@wp.pl
Martusia 26-04-2010
Szymek 25-06-2013
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja natomiast szukam dziecka, którym mogę się opiekować. Jestem doświadczoną nianią z przedszkolną praktyką. Zaopiekuję się u siebie dzieckiem, bo mam swoją pięciolatkę, która chodzi do zerówki, mieszkam na ul. Granicznej w Redzie. Korzystam z profesjonalnego programu dydaktycznego. Dużo przebywamy na dworze, poznajemy zwierzęta i przyrodę, rysujemy, wycinamy, malujemy. W naszym gronie jest fajna, rodzinna atmosfera. Czas opieki nielimitowany. Na życzenie - możliwość dowożenia dziecka, również sporadycznie. Na żądanie przedstawię referencje, ale najlepszą rekomendacją jest fakt, że dzieci nie chcą od nas wychodzić:)
Telefon: 607 267 609, e-mail: malweb@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja szukam niani na 2-3 wieczory w miesiacu, koniecznie u nas, bo to jednak pozna pora. Drugie, kilkuletnie dziecko moze byc, jesli chodzi pozno spac ;) . Opieka dla 6-latka, wiec nie do maluszka. Najlepiej ktos z centrum Gdyni, narazie mialam same propozycje z innych dzielnic, ale nie wiem jak to pozniej byloby z dojazdami. 9zl/godz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ile teraz kosztuje niania na pełen etat? tak 9 g dziennie 4-5 razy w tygodniu? tylko opieka nad dzieckiem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez ponownie szukam pracy jako niania( Orunia,Ujescisko),ale nie na cały etat,mam 3 letnia coreczkę.POzdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja poszukuje na 9 godzin dziennie, pn-pt, najlepiej jakaś mama z dzieckiem - ujeścisko, chełm, od stycznia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak ktoś szuka pracy to proszę o wiadomość
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
fuksik podaj meila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sylvia1981@wp.pl,poproszę o więcej informacji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zaopiekuję się dzieckiem u siebie w domu ,mam też swoją 2 letnią dziewczynkę.Chylonia.tel.506079783
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Również szukam pracy jako opiekunka u siebie w domu - Pruszcz Gdański. Dysponuję wszystkimi rzeczami potrzebnymi do opieki nad maluszkiem i starszakiem. Do towarzystwa 2letek który od września idzie do przedszkola :) Kontakt ciacho@ny.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zaopiekuję się dzieckiem , dziećmi wieczorami .Gdańsk anula15192@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jmichj@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej moje drogie, mam pytanie do nian, ktore majac swoja pocieche opiekuja sie inna...jesli ktores z dzieci zachoruje to co wtedy? a mama tego obcego nie moze wziac zwolnienia itd....ja sama mam trzech chlopakow, najstarszy chodzi do zerowki szkolnej, drugi do przedszkola a trzeci w grudniu bedzie mial roczek i tez myslalam by zaopiekowac sie jakims maluchem w ciagu dnia, ale zastanawiam sie jakby to bylo, gdyby jedno z nich zachorowalo. ale na pewno moglabym zajac sie jakims dzieckiem i tym dorobila do mezowskij pensji, gdy on wroci z pracy lub w weekendy. jestem po 30-ce, nie pale i kocham dzieci. jestem z przymorza. jesli jakas mama bylaby zainteresowana moja oferta to prosze o kontakt na maila. mrenda@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ile niania na 5 dni w tyg za 9 g dziennie tylko do dziecka zarabia??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z tym chorowaniem to chyba kwestia dogadania,z zarobkami to sadze ze z 1200 zł.choc wiem ze i 1500 nianie dostają.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no a jesli moje zachoruje? to klops.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam
ja chciałabym wyjechać za granicę do pracy z i wziąść ze sobą dziecko 2 latka i potrzebuję niani na 12godz dziennie 6dni w tygodniu na około 2lub 3 miesiące
jak myślicie ile zapłacić niani na miesiąc pracy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a gdzie wyjezdzasz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w ie 5-8e za godz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do niemiec
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeszcze nawet nie mam niani zastanawiam się czy lepiej wziąść ze sobą dziecko czy zostawić je u babci w polsce
ale ta rozłąka.........
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
3 miechy to troche dlugo jak dla mnie, no ale te 9 godz 6 razy w tyg to tez niefajna perspektywa, bo dziecko tyle czasu z obca osoba...sama nie wiem co lepsze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nawet nie 9 a 12 godzin dziennie 10 to ja będę pracować ale dojechać do pracy i w wrócić
trudna sprawa ale muszę wyjechać u nas w Polsce marnie
w miesiąc pracy za granicą zarobię tyle co w polsce muszę pracować pół roku i też tyle bym nie odłożyła bo żyć trzeba
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
6-8zł za godzinę za miesiąc wychodzi około 2tysiaki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przy pelnym etacie ustala sie stawke stala, a nie godzinowa. Ja nigdy nie mialam potrzeby zatrudniac nianie na pelny etat, wiec u nas zawsze godzinowo. Przy 8 godzinach dziennie na pewno wiele nian zgodzi sie pracowac za 1400-1500zl.Jesli ktos chce aby niania pracowala 10 godzin to i stawke musi liczyc wieksza, to chyba logiczne.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
pewnie powinno sie miec stala stawke, ale u niektorych rodzin tak sie niestety nie da...dlatego lepiej jednak miec ustalona za godzine. nie uogolniam absolutnie, ale lepiej sie zabezpieczyc a nie pozniej byc jawnie wykorzystywana. np. jest niby ustalone ze 8 godzin dziennie, ale mamuska nie uprzedzajac wczesniej wraca sobie pozniej godzine, dwie, bedac po prostu sobie na zakupach czy u fryzjera...teraz gdy stawka jest za godzine przyjezdza punktualnie po 8 godzinach, a jesli chce wrocic pozniej to uprzedza i oczywiscie liczy te 9 czy 10 godzin za dzien. i tak jest uczciwie uwazam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jasne, chodzi mi raczej o to, ze wtedy (przy pelnym etacie) stawka godzinowa jest zwykle nizsza. Bo malo, ktora mama wracajac do pracy moze sobie pozwolic na 2000zl lub wyzsza pensje niani. Bo czesto sama tyle nie zarabia.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
dziewczyny ile byscie daly niani za godzine skoro macie np 8 zl u siebie w pracy jestem zalamana bo na lipiec musze kogos miec....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
dałabym tyle ile warta byłaby jej praca tzn trzeba wziąć pod uwagę doświadczenie, referencje, zakres obowiazków...
nie oszukujmy się, znajdziesz nianię za 5 zł/h ale pytanie jaka będzie jakość jej pracy
pensja niani nie powinna zależeć od twoich zarobków bo co ją interesuje to ile ty zarabiasz? jeżeli nie stać Cię na nianię to albo nie wracasz do pracy albo dziecko idzie do żłobka, moim zdaniem - orientowałam się swego czasu w temacie opiekunek - 8 zł to takie minimum, jeżeli chcesz oczywiscie nianię z prawdziwego zdarzenia (u Ciebie w domu bez żadnych zadań ekstra - tylko opieka nad dzieckiem) a nie chcącą dorobić emerytkę albo mamę małego dziecka, która moze nie być całkiem dyspozycyjna
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
corka chodzi do przedszkola bo na nianie mnie niestac i dlatego chcialam nianie dorywczo w razie choroby jak by mnie stac bylo dalabym wiecej to logiczne
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mnie też interesuje jaki koszt do dwójki dzieci na ok. 4 h dziennie. Dzieci szkolno-przedszkolne
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
potrzebuje ktoś opieki nad dzieckiem ? tylko u mnie w domu . mam dziecko 2letnie. chwaszczyno.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sama opiekuję się dzieckiem. 2 dni w tygodniu. Stawka to 10 zł/h. Uważam że to stawka w normie ale za mniej nie poszłabym. Praca niani to nie tylko siedzenie z dzieckiem i nakarmienie go. To ogromna odpowiedzialność. Dziecko choruje, ma gorsze dni, ząbkuje... Z dzieckiem trzeba chodzić na spacery, uczyć nowych rzeczy. Wymyślać zabawy tak aby rozwijały jego zmysły. Można zatrudnić do opieki nianię, która rzuci dziecku zabawki a sama włączy telewizor i jakoś wyrobi normę godz. Ale czy to jest opieka nad dzieckiem?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja miałam nianie która była z polecenia ... Okazało sie po czasie ze mnie okradała z bielizny i innych rzeczy ... Wyszło na jaw ze zwracała sie do 2 latka gowniarzu ... Wrzeszcząc !
Moim zdaniem niania powinna miec stawkę która wyniknie po miesiącu czasu , po sprawdzeniu przez rodziców jak dziecko sie rozwija ! Bo każda niania mówi ciężka praca a z kad rodzice maja wiedzieć co niania z dzieckiem robi ? Hmmm tyle sie teraz słyszy !! Ok niech nianie sie cenią ... A po sprawdzeniu przez rodziców ... Rodzic powinien ustalać stawkę ! Sama byłam niania i sama testowałam nianie ! Każdy chce duzo zarabiać ale czy cena która chcą nianie bedzie adekwatna do opieki nad dziećmi ?! Rodzice tez ciezko zarabiają , psychicznie tez pracują ...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jest stronka niań która sie ceni i to bardzo od 15 zł do 25 zł za h
Powinny byc zamontowane kamery zeby rodzice mogli oglądać swoje pociechy ! I to powinno byc normalne w domu przy zatrudnieniu niani i zobaczeniu i wyliczeniu jej godzinowej stawki bądź miesięcznej ! Niania z polecenia jest norma ... No ale w przypadku kradzieży to ciężki orzech zeby zaufać kolejnej !
Niania która chce zarabiać i byc zatrudniona powinna posiadać papiery pedagogiczne , psychologiczne , ogólnie wychowawcy itd ... Wtedy taka osoba moze rządca od pracodawcy steki godnej niani ... Plus zgoda na filmowanie i oglądanie !
Z tego co wiem rodzic moze nagrywać bez zgody niani ! Tylko pod jednym warunkiem ze nie udostępni nagrania na Fb, itd społecznościowych ! Jedynie moze pokazać nagranie policji ! Teraz jest 500+ i każda mama chciał by siedzieć w domu i opiekować sie obcym dzieckiem za bóg wie ile pieniędzy ! Kazdy rzekomo kocha dzieci ! Tak kochają ze krzywdę robią ! Tyle sie słyszy o maltretowaniu dzieci o gwałtach ! Ale niania chce full pieniędzy za opiekę ! Czy któraś niania tu czyta artykuły o nianiach ! Nianie coraz cześciej sa sprawdzane ! W Gdańsku niania dziecko tłukła , w Gdańsku niania dziecko autystyczne molestowała .. Jest duzo przypadków ! Ale niania chce i chce ale czy jest warta !? Hmmmm dlatego radzę kamerkę zamontować :))
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
Cała prawda!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Szukam pracy jako opiekunka do dziecka w chełmie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

to moze zobacz czy nie ma ofert na http://www.opiekuj.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zapraszam do sklepu ze zdrową zywnoscia https://www.fitzdrowie.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Sprzedajesz tam nianie czy co?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Co na uspokojenie przed egzaminem na prawo jazdy? (68 odpowiedzi)

Proszę o polecenie, jakiś tabletek uspokajających, ale nie usypiajacych. Będę baaaardzo wdzięczna :)

Co jest ze mną nie tak że nie mogę znaleźć pracy.... (26 odpowiedzi)

Poszukuje pracy juz rowny rok, mam 26 lat, w miedzyczasie dorabiam troche sprzataniem..pracowalam...

Lekarz pediatra - szukam (10 odpowiedzi)

Witam, do jakiego pediatry z rocznym dzieckiem się zapisać? Możecie kogoś polecić?

do góry