Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Magdalena B. i Katarzyna J. - opinia Jeżeli chcecie sprzedać coś co wydaje się niemożliwe do sprzedaży to z...
~Magdalena B. i Katarzyna J.
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 7 maja 2023

Katarzyna - opinia Ostatnio kupiliśmy mieszkanie, osoba kontaktowa była Pani Agata. Bardzo...
~Katarzyna
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 4 maja 2023

Barbara - opinia Jestem pod wrażeniem obsługi, rzetelności i profesjonalizmu firmy....
~Barbara
-

ostatnia odp. 11 miesięcy temu

dodano: 25 kwietnia 2023

Andrzej I Michal - opinia Trafilismy a wlasciwie syn na pania Beate Fedak z f-y in Villa.Przygotowanie...
~Andrzej I Michal
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 30 marca 2023

Tomasz - opinia Usługi firmy InVilla zostały mi polecone przez przyjaciela z komentarzem...
~Tomasz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 17 marca 2023

Zofia - opinia Moja współpraca z agencją nieruchomości InVilla i Panią Wioletta Henningsen...
~Zofia
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 16 marca 2023

joanna i janusz - opinia Obsługiwała naszą sprawę Pani Beata Fedak, osoba - jak pokazują nasze...
~joanna i janusz
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 5 marca 2023

Maja - opinia Mieliśmy przyjemność współpracy z Agencją Nieruchomości Invilla w ostatnich...
~Maja
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 27 lutego 2023

Paweł Z. - opinia Poszukując lokalu na wynajem pod gastronomię zadzwoniłem na ogłoszenie lokalu...
~Paweł Z.
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 lutego 2023

Beata Przygoda - opinia Dziekuje za sprawne załatwienie trudnej transakcji , szczególnie...
~Beata Przygoda
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 3 lutego 2023

Oliwia Skupińska - opinia Dziękuję pani Dominice Grzelak za fachową pomoc przy wynajmie mieszkania. O...
~Oliwia Skupińska
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 lutego 2023

Kulwicka Ewa - opinia Najlepsza ze wszystkich Agencja Nieruchomości.Miałam przyjemność...
~Kulwicka Ewa
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 1 lutego 2023

Jakub - opinia Z InVilla Nieruchomości współpracujemy przy okazji wykonywania prac w Porcie...
~Jakub
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 24 stycznia 2023

Slawek Tomczak - opinia Pani Natalia jest osobą bardzo kompetentną i oddaną swojej pracy , jej...
~Slawek Tomczak
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 23 stycznia 2023

Barbara Pikora - opinia Pragnę serdecznie podziękować Pani Magdalenie Makać za usługę wynajmu...
~Barbara Pikora
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 15 stycznia 2023

Joanna - opinia Po raz kolejny polecam biuro nieruchomosci InVilla, jednak tym razem moją...
~Joanna
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 13 stycznia 2023

Klient - opinia Pani Natalia Malycha, proponuje najwyższy standard usług. Jest profesjonalna,...
~Klient
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 22 grudnia 2022

Angelika Wołoszyk - opinia Praca z Panią Natalią okazała się bardzo miłą przygodą W kilka miesięcy...
~Angelika Wołoszyk
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 21 grudnia 2022

Barbara - opinia Skorzystaliśmy z fachowej pomocy Pani Marii Sulimy dwa razy przy wynajmie...
~Barbara
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 grudnia 2022

Monika - opinia Bardzo polecam do współpracy Panią Marię Sulima. Pełne zaangażowanie i...
~Monika
-

ostatnia odp. 1 rok temu

dodano: 20 grudnia 2022

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry