Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Helena - opinia wątek zamknięty Bardzo fachowe doradztwo. Rzetelne wykonanie. Montaż na najwyższym poziomie....
~Helena
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 14 października 2020

Natalia - opinia wątek zamknięty Polecam! Pani Paula z Matarni pieknie wykonała projekt kuchni, rozumiałyśmy...
~Natalia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 9 października 2020

Rozczarowana klientka - opinia wątek zamknięty Niestety nie polecam ani usług ani materiałów firmy Indeco. Od rozpoczęcia...
~Rozczarowana klientka
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 10 lipca 2020

Iza Szczęśniak - opinia wątek zamknięty Niekt nie chciał podjąć się zabudowy mi wnęki pod schodami, a Pan Paweł...
~Iza Szczęśniak
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 23 lutego 2020

Łukasz Bagiński - opinia wątek zamknięty Polecam P. Pawła sprostał wymaganiom które mu przedstawiłem. 2 szafy , meble...
~Łukasz Bagiński
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 18 lutego 2020

Wioletta - opinia wątek zamknięty grudzień 2019 nr zamówienia 313/11/19 z 19.11.19 W grudniu Indeco wykonało mi...
~Wioletta
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 grudnia 2019

szafa z wadą wątek zamknięty reklamacja przyjęta ale żadnej akcji dzwonie i mówią że zaraz załatwią ale...
~zażenowany
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 11 sierpnia 2019

Ariel - opinia wątek zamknięty Świetny projekt Pauliny K. profesjonalne wykonanie. Polecam
~Ariel
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 grudnia 2019

Fantastyczne kuchnie wątek zamknięty Pani Dorota Czebatorowicz zaprojektowała u nas 2 duże kuchnie. Projektantka...
~Kinga Bagińska
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 maja 2019

Bardzo polecam !!! wątek zamknięty Pan Paweł Jarosz zaprojektował dla mnie 7 szaf, komodę i biurko. Szafy nie...
~Kinga Bagińska
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 maja 2019

Polecam-szafy na wymiar wątek zamknięty Bardzo polecam duet montażystów-panowie Radek i Arek. Montaż szybki i...
~Ewa
3

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 1 grudnia 2017

Super fachowcy Rafał i Dariusz wątek zamknięty Witam!montowano 4 szafy....super projekt od Pana Pawła Jarosza....szafa że...
~Ewa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 grudnia 2018

Powracający klient wątek zamknięty To już kolejna moja zabudowa spod projektu Pana Pawła Jarosza. ( I pewnie nie...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 20 listopada 2018

Kuchnia świetna, akurat na święta wątek zamknięty dziękuję panu Pawłowi i Sławkowi za wspaniałą kuchnię
~Maciej Klecha
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 16 listopada 2018

Zadowolony klient wątek zamknięty Profesjonalna i bardzo miła obsługa od pierwszego kontaktu z Panią w punkcie...
~Ewa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 13 listopada 2018

Polecamy - zabudowa kuchenna wątek zamknięty Wszystkie szczegóły projektu zabudowy uzgodniłyśmy z bardzo miłą i rzeczową...
~Danuta & Dorota
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 4 listopada 2018

Bardzo dobra jakość, wszystko na czas wątek zamknięty Zamawiałam zabudowę łazienkowa i szafę w przedpokoju. Projekt zgodnie z moimi...
~Marta
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 października 2018

Radek i Arek wątek zamknięty Zamówilam do salonu duzą szafe do sufitu. Pan Paweł (projektant) wykazał się...
~Wiesia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 października 2018

Zabudowa typu szafa wnękowa i garderoba (otwarta) wątek zamknięty Pierwszy kontakt był raczej niekorzystny, ale wizyta pana projektanta miła i...
~Klientka z Patio Róży
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 30 sierpnia 2018

Perfekcja wątek zamknięty Od super projektu dwóch szaf zaprojektowanych przez pana Bartosza do...
~Mariola
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
138

postów

121

wątków

do góry