Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam Indeco monterzy osoby niesłyszące wątek zamknięty Bardzo dobra firma Panowie monterzy, osoby niesłyszące są bardzo dobrymi...
~anonim
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 stycznia 2017

zabudowa szafy-PORAZKA wątek zamknięty Zamowiona zabudowa szafy to totalna porazka.Po wizycie w punkcie Indeko na...
~Stan
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 kwietnia 2017

Polecam wątek zamknięty Serdecznie polecam usługi projektanta Pawła Jarosza - kreatywne, indywidualne...
~K i T
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 27 marca 2017

Indeco-monterzy, osoby niesłyszące wątek zamknięty Serdecznie polecam monterów niesłyszących, pracujących dla firmy Indeco....
~Z.R.Wolf
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 11 lutego 2017

Solidna ekipa p.Darka wątek zamknięty Meble solidne tak jak i ekipa monterów - polecam mojego imiennika p.Darka z...
~Darek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 stycznia 2017

Solidne meble wątek zamknięty Wszystkim polecam usługi indeco. Szczególne podziękowania dla projektanta...
~Bart
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 18 stycznia 2017

Zabudowa szafą wnękową wątek zamknięty Kilkanaście lat temu Indeco wykonało w moim domu zabudowę dwóch szaf...
~tatarkiewicz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 stycznia 2017

Zadowoleni klienci! wątek zamknięty Projektant Pan Paweł Jarosz bardzo pomocny i spisał się profesjonalnie - pyk...
~Arkadiusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 grudnia 2016

Super wątek zamknięty Polecam z czystym sercem, robiłam 2 zabudowy, projektant Pan Paweł Jarosz...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 grudnia 2016

Ekstra Klasa wątek zamknięty zamówiłem 4 oddzielne elementy zabudowy w tym szafę wnękową gorąco polecam...
~Rafał
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 listopada 2016

szafa na wymiar wątek zamknięty kilka dni temu nastąpił montaż szafy firmy Indeco. Panowie Arek i Radek...
~Jakub
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 października 2016

Bardzo polecam !!! wątek zamknięty Serdeczne podziękowania dla Pana Pawła Jarosza za super profesjonalną...
~Tomasz
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 października 2016

Montażyści Arek i Radek - absolutnie godni polecenia wątek zamknięty Czytałem wiele opinii i tych przychylnych i tych mniej pochlebnych. Co do...
~Krzysiek
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 października 2016

fachowo wątek zamknięty Serdecznie polecam firmę Indeco. Zamówiliśmy dużą, narożną szafę na wymiar i...
~nowa szafa
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 września 2016

Polecam wątek zamknięty Oceniam dopiero po czterech miesiącach, żeby była możliwość porządną ocena...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 września 2016

NIE POLECAM wątek zamknięty zamówiłam kuchnie na wymiar u nich i to był błąd, jeżeli chodzi o samo...
~niepolecam
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 26 lipca 2016

polecam wątek zamknięty Zamawialiśmy dwie duże szafy i spokojnie możemy polecić zabudowy tej firmy....
~Julia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 lipca 2016

Indeco wątek zamknięty Zamówiłam dużą szafę i biurko do pokoju Dziecka. Co do montażu- bardzo mili...
~Sylwia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 czerwca 2016

zabudowa narożna polecam wątek zamknięty polecam firmę Indeco, wykonałam zabudowę narożną i od projektu aż do...
~Anna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 czerwca 2016

UWAGA - oszusci wątek zamknięty Zamowilismy garderobe i szafy wnekowe od firmy INDECO. Sposrod autoryzowanych...
~arrakis
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 17 maja 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
138

postów

121

wątków

do góry