Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Szafa na wymiar. wątek zamknięty Szczerze, to co przekonało mnie od Indeco, a nie Komandora to podejście do...
~Michał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2016

Polecam wątek zamknięty Polecam wszystkim firmę Indeco Trójmiasto Jestem bardzo zadowolona z...
~Ela
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 stycznia 2016

Zabudowa przedpokoju wątek zamknięty Jestem zadowolona z montażu mebli i sprawnej pracy Panów Arka i Radka....
~Krysia.Z
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 20 grudnia 2015

POLECAM wątek zamknięty Witam, szafa zgodna z oczekiwaniami, polecam Pana Daniela i Pana Pawła jako...
~Nataia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 grudnia 2015

Polecam wątek zamknięty Wszystko zgodnie z umową, Panowie Daniel i Paweł godni polecenia. Pani,...
~K
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 listopada 2015

Polecam do skorzystania z usług wątek zamknięty Polecam firmę INDECO, a w szczególności montażystów p. Daniela i p. Pawła....
~Oli
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 września 2015

meble na wymiar wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z montażu mebli i sprawnej pracy p. Arka i p. Radka....
~Dorota Dźwig
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 września 2015

Szafa na wymiar wątek zamknięty Absolutnie żadnych zastrzeżeń ! Pan Daniel i Pan Roman spisali się na medal....
~Grzegorz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 8 września 2015

Szafa na wymiar wątek zamknięty Praca wykonana fachowo,terminowo.Panowie Arek i Radek przyjechali planowo I...
~Tatarczuk
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 sierpnia 2015

polecam zabudowy z indeco trojmiasto wątek zamknięty W Indeco zamówiłam cztery szafy ,Panowie montażyści Arek i Radek przyjechali...
~Jola
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 sierpnia 2015

POLECAM INDECO TRÓJMIASTO- RIVIERA, GDYNIA wątek zamknięty Projektant, Pan Paweł, świetnie potrafił doradzić i dostosować projekt do...
~Bogusław
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 sierpnia 2015

Polecam wątek zamknięty Od dzisiaj ciesze sie piekna szafa na przedpokoju :) Goraco polecam. Panowie,...
~Gosia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 sierpnia 2015

Szafa na wymiar wątek zamknięty Szafa zrobiona przez firme Indeco spełnia nasze oczekiwania, dostarczona w...
~Marta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 lipca 2015

polecam Indeco wątek zamknięty W dniu 21 czerwca 2015 roku zamawiałem szafę w Państwa firmie w placówce przy...
~Piotr
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 lipca 2015

Polecam wątek zamknięty Bardzo rzadko zdarza mi się chwalić na forum wykonanie usługi ale tym razem...
~Janina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 czerwca 2015

szafa w sypialni wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą. Moja 18. letnia szafa Indeco...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 kwietnia 2015

szafa w przedpokoju wątek zamknięty Bardzo polecam współpracę z firmą INDECO TROJMIASTO. Szafa wyszła bardzo...
~Alicja
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2015

Profeska wątek zamknięty Garderoba wygląda super,Panowie Arek i Radek w pełni profesjonalni,szybko i...
~Magda
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 marca 2015

Kasia - opinia wątek zamknięty Szybko, solidnie, profesjonalnie. Montaż szafy miał być 5 marca a w...
~Kasia
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 lutego 2015

szafa pod zabudowę wątek zamknięty Szybko i profesjonalnie. Termin realizacji ekspresowy. Ekipa montująca (Arek...
~kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 marca 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
138

postów

121

wątków

do góry