Inne
Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Prośba o głos w konkursie! Hej, chciałam Was prosić o zagłosowanie codziennie na mojego synka....
Ania i Tomek
12

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 września 2011

Szukam znajomych do gry StarCraft II :P Jak w temacie:P Kupiłem grę jakiś czas temu ale nie jestem jakimś maniakiem...
~Fx
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 8 września 2011

gdzie komis komputerowy? Czy w Gdyni jest jakiś dobry komis komputerowy? Potrzebuję dokupić RAM i...
funky_koval
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 września 2011

Zepsuty laptop Witam! Mam pytanie - wiecie może, gdzie prowadzony jest skup laptopów? Mam...
~Erce
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 października 2011

kto odbierze stare meble wymieniam zestaw wypoczynkowy i mam problem ze starymi meblami- słyszałam ze...
~bj
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 października 2011

nowa gazeta w Gdańsku słyszalam ze wyszla nowa prasa darmowa Express Gdański czy cos w tym stylu,...
~pia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 października 2011

Więzienie. Co tam sie dzieje? Co to za strzały, wybuchy w więzieniu przy kurkowej? dwa ogromne wybuchy,...
~aser
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 października 2011

Co to za huk w Gdańsku? Orientujecie się z jakiej to okazji była ta kanonada w Gdańsku? Nie brzmiało...
~Meomer
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 września 2011

bilet miesięczny SKM Witam, Od krótkiego czasu mieszkam w Gdyni. Mam drobne pytanie. Zakupiłem...
~Rafał
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 października 2011

Życie muzyczne w Gdańsku-powiedz(napisz)co myślisz... Ludzie! Czy ktoś może napisać, gdzie w mieście odbywają się jam session i...
~Tatko
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 października 2011

Pomóż, Ty też będziesz kiedyś tego potrzebował Witam. Wiem, że może trochę nie w temacie, ale trochę jednak i w temacie. Mam...
br0da87PL
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 października 2011

WOJAK http://www.skrzynkawojaka.pl/4e7a276bbf260/ prosimy klikac
~mjakmama
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 września 2011

pomocy!!! witam wszystkich chce sie dostac na lotnislo w rębiechowie z dworca...
~aska
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 września 2011

PRZEPROWADZKA Macie jakąś sprawdzoną firmę do przeprowadzek? Jakbyście miały jakieś...
grecja88
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 września 2011

gdzie najlepiej zaparkowac w Gdansku przy Starym Miescie? Witam - moze mi ktos podpowiedziec : gdzie najlepiej zaparkowac samochod zeby...
~taddy
7

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 września 2011

agroturystyka-ankieta Witam serdecznie, Jestem studentką II roku studiów uzupełniających na...
~Ania
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 września 2011

Głosujmy na plac zabaw ... http://www.100latnivea.pl/glosowanie/plac/1142
Dejwi
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 września 2011

tatuaz domowy czy ma ktos moze namiary na tatuazyste ktory ,ktory wykona tatuaz w domu...
~bak
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 września 2011

Wybory parlamentarne i zmiana okręgu Witam, jestem studentem mieszkającym w trójmieście aczkolwiek pochodzę z...
~Łukasz
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 września 2011

Elektrownie Wiatrowe Zapraszam do wzięcia udziału w badaniu pod linkiem:...
~Piotr
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 września 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
16020

postów

2669

wątków

do góry