Inne
Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
list motywacyjny! witam! chciałam dowiedzieć się czy ktoś był by skłonny pomóc mi w napisaniu...
sushi_girl
4

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 listopada 2010

SZERMIERKA SAMURAJÓW W TRÓJMIEŚCIE WSTĄP NA DROGĘ MIECZA! Zapraszamy na zajęcia japońskiej szermierki...
~seibei
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 stycznia 2011

Zespół poszukuje sekcji dętej Zespół reggae poszukuje sekcji dętej, osób które lubią/czują reggae, którym...
~seth_black(małpa)o2.pl
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 stycznia 2011

petycja w sprawie kary za bestialskie znęcanie się nad zwierzętami - PODPISZCIE!! Zgłaszamy się z ogromną prośbą w imieniu społeczeństwa, które wzburzone jest...
~Agnieszka
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 stycznia 2011

ODKUPIĘ KARTĘ PAMIĘCI Hej :-) słuchajcie, od razu zaznaczę, że się nie znam zbytnio na tych...
~H.
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 stycznia 2011

przejazd do Suwałk Witam, potrzebuję dostać się w środę po południu (ok 16-tej) z Gdańsk do...
aleksanderkamil
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 stycznia 2011

Szukam sklepu z ubrankami dla malutkich pieskow Tak jak w tytule poszukuje sklepu z ubrankami dla pieskow chichuahua 2,5kg...
~Gosia
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 grudnia 2010

Pokazy Fajerwerków w Wielkim Kacku Witam szanownych czytelników... podobnie jak w latach ubiegłych, tak i w tym...
~Marek mszyma
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 grudnia 2010

SKLEP Z PŁYTAMI Czy w Trojmieście są sklepy z muzyką na CD? Chodzi mi o wyspecjalizowane...
~hifi
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 grudnia 2010

znaleziono psa podobny do Hasky Wieczorem 29.12.2010 znaleziono psa w okolicach budynku LOT w Gdańsku. Pies...
~Gosia
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 grudnia 2010

ODDAM W DOBRE RĘCE KRÓLIKA MINITURKĘ LEWNE ODDAM W DOBRE RĘCE KRÓLIKA MINIATURKĘ LEWNE 6 MIESIĘCZNY CZARNO -BIAŁY, Z...
mimi862
4

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 6 grudnia 2010

do dziewczyn które kochają taniec i chciałby coś z tym zrobić :) chciałabym założyć grupę taneczną najlepiej cheerleaderek. Wiem, że wiąże się...
~Agnieszka
3

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 lipca 2010

szukam miejsca na próby dla zespołu muzycznego - gdańsk centrum nie dzielone z nikim, bezpieczne, chronione (może być względnie wysokie,...
kris_79
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 17 grudnia 2010

DREDY Hej :) Przeniosłam się do Trójmiasta, więc chętnie podredzę i tutaj....
~Paulina
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 grudnia 2010

Masz w rodzinie kibica piłkarskiego? Super prezent !!! http://allegro.pl/recznik-chelsea-londyn-super-prezent-na-swieta-i1370117798....
~Damian
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 grudnia 2010

kupie uszkodzone laptopy Kupie uszkodzonego laptopa. Propozycje model, jakie uszkodzenie, miejscowość...
Yasmine87
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 grudnia 2010

Wybuch butli z gazem w gdyni w latach 70 Interesuje mnie ile osób zginęło po wybuchu butli z gazem w gdyni przy...
~Swistak
1

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 grudnia 2010

oddam kotkę Niestety zmuszona jestem oddać 3,5-miesięczną kotkę, ponieważ mam w domu...
~ola
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 grudnia 2010

Czy ktoś ma książki z Sagi..??? Córka morza..??? niestety mam do częśći 18.. dalej przerwałam czytanie (wyjazd) .. Może ktoś...
~mamaklaudii
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 grudnia 2010

Przyjmę dla córeczki Witam na pewno zaczne od tego że bardzo trudno jest mi pisać o pomoc do ludzi...
Mamitka
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 11 grudnia 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
16027

postów

2671

wątków

do góry