Inpro SA

Deweloperzy

Gdańsk, Opata Jacka Rybińskiego 8

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
K. - opinia wątek zamknięty Jestem zawiedziony działaniami tego dewelopera. Kupiłem mieszkanie na os....
~K.
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 stycznia 2020

Agnieszka - opinia wątek zamknięty Zakupiliśmy mieszkanie w Azymucie. I zaczął się koszmar. Od października 2019...
~Agnieszka
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 stycznia 2020

Wojtek - opinia wątek zamknięty Jako nabywca mieszkania na osiedlu Azymut w Gdyni przestrzegam przed...
~Wojtek
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 lutego 2020

LMK - opinia wątek zamknięty Azymut to ich anty-wizytówka. W sytuacjach kryzysowych firma zachowuje się...
~LMK
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 stycznia 2020

Tylko wyjaśniam - opinia wątek zamknięty Inpro polecam wróżkom. Deweloper nie powie Ci kiedy otrzymasz klucze......
~Tylko wyjaśniam
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 stycznia 2020

Magdalena - opinia wątek zamknięty Deweloper Inpro S.A. od miesięcy zwodzi nabywców mieszkań na osiedlu #Azymut...
~Magdalena
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 stycznia 2020

Małgorzata Malinowska - opinia wątek zamknięty #azymut dobra lokalizacja, lafna zabudowa i to ma tyle. Opóźnienia w oddaniu...
~Małgorzata Malinowska
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 stycznia 2020

Dagmara - opinia wątek zamknięty Od lipca 2019 oczekuję na swoje mieszkanie zakupione na osiedlu Azymut w...
~Dagmara
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 stycznia 2020

Michał - opinia wątek zamknięty Osiedle #azymut stoi bez pozwolenia na użytkowanie. Deweloper ma gdzieś...
~Michał
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 stycznia 2020

Adam - opinia wątek zamknięty Deweloper ma bardzo duże problemy z zakończeniem inwestycji Azymut w Gdyni....
~Adam
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 3 lutego 2020

Gdynianka - opinia wątek zamknięty Zakupiłam mieszkanie na osiedlu Azymut biorąc pod uwagę termin oddania...
~Gdynianka
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 stycznia 2020

Tęskniąca za odbiorem - opinia wątek zamknięty Moja ocena jest najlepszą opinią. Dokonaliśmy zakupu mieszkania na osiedlu...
~Tęskniąca za odbiorem
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 stycznia 2020

Magda - opinia wątek zamknięty Kupiłam mieszkanie na osiedlu #Azymut w lutym 2019, budowa miała zakończyć...
~Magda
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 30 stycznia 2020

Michał - opinia wątek zamknięty Absolutnie nie polecam firmy inpro. kontakt ze strony dewelopera praktycznie...
~Michał
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 31 stycznia 2020

Robert - opinia wątek zamknięty Duże opóźnienia i zdawkowe informacje. Szkoda bo zapowiadało się bardzo...
~Robert
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 stycznia 2020

G&M - opinia wątek zamknięty Od 7 miesięcy czekam na mieszkanie zakupione w inwestycji Azymut, termin...
~G&M
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 28 stycznia 2020

Krys Dygas - opinia wątek zamknięty Zakupiłem mieszkanie na osiedlu Azymut w Gdyni. Odbiory opóźniają się już o 5...
~Krys Dygas
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 25 stycznia 2020

Maja - opinia wątek zamknięty Opóźnienie w wydaniu osiedla Azymut w Gdyni 7 miesięcy i nadal nie wiadomo...
~Maja
2

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 27 grudnia 2019

sda - opinia wątek zamknięty opoznienia, opoznienia i opoznienia. o fuszerce nie wspomne i braku...
~sda
1

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 24 grudnia 2019

Szymon - opinia wątek zamknięty Jestem sfrustrowanym nabywcą mieszkania w nowej inwestycji azymut. Wczoraj...
~Szymon
3

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 grudnia 2019

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
419

postów

205

wątków

do góry