Inpro SA

Deweloperzy

Gdańsk, Opata Jacka Rybińskiego 8

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Biurowiec przed oknami wątek zamknięty W nawiązaniu do wcześniejszej opinii dotyczącej biurowca przed osiedlem Hynka...
~Gary
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 15 lipca 2008

ZADOWOLONA klientka wątek zamknięty mieszkanie super nie mam zastrzerzen co do jakości wykonania przez firme...
~espanna
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 29 czerwca 2008

MYSLIWSKIE 3 wątek zamknięty osiedle ok mieszka sie tu super choc narazie duzo dzieje sie w okolo ( budowa...
~anna
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 19 czerwca 2008

Zastanów się!!! wątek zamknięty Lekceważące podejście do klienta. Od ponad 6 miesięcy czekam na odbiór...
~K
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 18 czerwca 2008

sklodowska wątek zamknięty ROK PO ODBIORZE MIESZKANIA OCENIAM JEGO JAKOSC NA BDB . BEZ PROBLEMOW ....
~kertis
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 17 czerwca 2008

fajne mieszkanie arkonska wątek zamknięty wykonanie bardzo dobre smialo moge polecic +
~agnieszka
1

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 10 maja 2008

na plus wątek zamknięty sklodowskbdb pomoc w formalnosciach i przy zalatwianiu kredytu mieszkanie...
~anka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2008

developer godny zaufania arkonska wątek zamknięty mieszkanko super wykonane , infrastruktura osiedla takze ... dziekuje i...
~arte
1

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2008

MYSLIWSKIE 3 wątek zamknięty profesjonalne podejscie do klienta .... polecam
~agatka
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 31 marca 2008

Z solidnością nic wspólnego nie ma.... wątek zamknięty Firma z przemiłą obsługą klienta, która niestety musi nadrabiać...
~MGN
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 26 marca 2008

Bardzo solidna firma wątek zamknięty Doskonała obsługa klienta, uczciwość i rzetelność w wypełnianiu zapisów...
~KJZ
1

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 23 marca 2008

all ok wątek zamknięty mieszkanko spoko nie mam uwag pozdrawiam all hynka
~agassi
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 22 marca 2008

Ewa - opinia wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z zakupionych mieszkań w Inpro. Dobrze wykończone...
~Ewa
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 10 marca 2008

gdynia sklodowska wątek zamknięty kilka miesiecy po odboiorze ... bez uwag wszystko ok ... pozdrawiam
~tessa
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 2 marca 2008

ARKONSKA , HYNKA wątek zamknięty solidna firma posiadam 2 50m mieszkania w obu lokalizacja i jestem bardzo...
~kaska
1

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 21 lutego 2008

DOMKI NOWIEC wątek zamknięty jestem po odbiorze domku . nie mam nic do zarzucenia developerowi ... odbior...
~agnieszka
1

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 9 lutego 2008

extra wątek zamknięty Fantastyczne biuro i fantastyczni ludzie! polecam
~wiki
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 3 lutego 2008

Willa Maria wątek zamknięty Wykonanie powyżej oczekiwań. Solidni fachowcy, wykonanie z materiałów...
~OP
1

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 30 stycznia 2008

do dyrekcji INPRO wątek zamknięty Ludzie zrobcie cos z pania "architekt" z osiedla Mysliwskie III! TA kobieta...
~pyrex
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 26 stycznia 2008

DUZY PLUS wątek zamknięty BARDZO CHWALE SOBIE TO JAK ODDANO MI MIESZKANIE NA OS. SKLODOWSKIEJ,...
~HANIA
-

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 14 stycznia 2008

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
419

postów

205

wątków

do góry