Widok

Inseminacja

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam! Czy ktoras z Pan miala robiona inseminacje? Czy jest to dobr pomysl? Przepraszam ze tak pytam. Ale z mezem rozwazam ten temat bo od roku staramy sie o dzidziusia i nic. Lekarze mowia ze jest ok. Ale dalej nic nie pyknelo. Jestem zmartwiona 30stka na karku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

> Czy jest to dobr pomysl?

Wyśmienity.
Weterynarze stosują ją od dziesiątek lat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5

Ale ja tu pisze o ludziach
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A jacy lekarze? Najpierw trzeba się dać porządnie przebadać w klinice leczenia niepłodności i wtedy - zależnie od wyników - podjąć decyzję. Jeśli lekarze, zajmujący się tym tematem, zaproponują takie rozwiązanie, to na pewno warto spróbować. Powodzenia!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jakie badania mieliscie przeprowadzone do tej pory? Myśmy się starali rok i kilka miesięcy, a też wyniki wszystkie były ok... Więc się nie stresujcie. Czasem tak bywa. Każda zdrowa para do roku ma czas, potem trzeba zrobić kilka badań i się zastanowić. Najważniejsze to znaleźć fajnego lekarza. Jeśli on stwierdzi, że w Waszym przypadku inseminacja może pomóc, to pewnie, że tak! Jest to najmniej inwazyjny nawet nie zabieg ze wszystkich procedur. Super jakby pomógł :( znam parę, która starała się 2 lata, a inseminacja pomogła wraz z pierwszą próbą:))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja miałam trzy razy robiona inseminacje i bez powodzenia, tez staralismy się dwa lata o dziecko. po kilku miesiecznej przerwie zaszłam w ciąże naturalnie. jeżeli wszystkie badania masz dobre może warto odczekać chwile i się nie stresować. ja tylko liczyłam dni kiedy są płodne i czy się uda.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Dobry laryngolog dziecięcy (28 odpowiedzi)

Szukam dobrego laryngologa najlepiej prywatnie dla córki chodzi o leczenie przerosnietego...

Wakacje z dziećmi (111 odpowiedzi)

nie mamy pomysłu na tegoroczne wakacje z dziećmi 5,5 lat i 3 lata byliśmy w zakopanym i...

dr Włodzimierz Sieg-opinie prowadzenie ciąży (20 odpowiedzi)

Jak w temacie proszę o opinie o tym lekarzu, zmieniam ginekologa w połowie ciąży i jestem...

do góry