Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Wymiana skrzynki i rury gazowej w budynku jednorodzinnym wątek zamknięty Polecam. Szybko, konkretnie i solidnie. Cena przystępna - do dogadania....
~Bodek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 grudnia 2014

Super firma - instalacja c.o. i c.w. wątek zamknięty Polecam, Pan Ryszard bardzo konkretny człowiek - oferta przygotowana super -...
~Agata
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 października 2014

POLECAM !! wątek zamknięty polecam firmę pana Ryszarda wszystkim,kto szuka sumiennego wykonawcę...
~Tamara Duśko
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 8 października 2014

Firma godna polecenia wątek zamknięty Wspólnota mieszkaniowa w Oliwie, 40 lokali. Po wykryciu nieszczelności w...
~Krzysztof Jachim
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2014

Jestem pod wrażeniem - pełna profeska wątek zamknięty Na początku ubiegłego sezonu grzewczego wezwałem ekipę do przełożenia dwóch...
~Waldemar z Gdańska Oliwy - z ul.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2014

Wojtek - opinia wątek zamknięty Polecam fachowa i miła ekipa i tania Pan Rysiu przemiły pan
~Wojtek
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 sierpnia 2014

solidna firma wątek zamknięty Firma robiła mi przyłącze gazu. Firmę znalazłam na portalu Trójmiasto, Pan...
~Marek B.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 lipca 2014

polecam Państwu profesjonalnych wykonawców wątek zamknięty Dziękujemy za fachową, szybką i bardzo miła obsługę Panu Leszkowi Weiner.
~Katarzyna i Jacek Wiśniewscy
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2014

Emilia - opinia wątek zamknięty Fachowe doradztwo , bardzo dobry kontakt, szybki termin realizacji , robota...
~Emilia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 kwietnia 2014

solidna firma polecam wątek zamknięty Firma wykonała solidnie i szybko, wymianę całej instalacji gazowej w...
~Arnold R.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 marca 2014

Polecam wątek zamknięty Wymiana kuchenki gazowej;)) szybko, sprawnie i punktualnie do tego na koniec...
~Adam
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 grudnia 2013

Opinia wątek zamknięty Pan R.Włodarczyk przedstawił nalepszą cenową ofertę z pośród 4...
~Andrzej
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 grudnia 2013

Montaz pieca gazowego, grzejnikow, instalacji gazowej w mieszkaniu wątek zamknięty W Pazdzierniku 2013 firma p. Ryszarda skończyła zakladanie instalacji...
~Rysiek z Wislinki
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 listopada 2013

instalacja gazowa wewnętrzna wątek zamknięty Komunikatywny szef z swoją ekipą, wykonanał na bazie istniejącego projektu i...
~zadowolony
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 6 grudnia 2012

Wymiana pica CO, bardzo solidnie , szybko i tranio wątek zamknięty Reakcja na kontakt wzorowa, doradztwo na wysokim poziomie, solidność...
~Waldek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 października 2013

Rozbudowa istnejącej instalacji wątek zamknięty Korzystałem z usług firmy przy adaptacji poddasza -dodanie instalacji +...
~Piotr
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 października 2013

Pewny i solidny instalator wątek zamknięty smiało polecam, robi z solidnych materiałów. Cena zawsze do dogadania.
~Kamila
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 lipca 2013

Bardzo solidna firma wątek zamknięty Pan Włodarczyk to solidna marka.Po telefonie umówił się na obejrzenie zakresu...
~Marek.k
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 czerwca 2013

Szybko, tanio, solidnie wątek zamknięty Instalacja trójnika i przyłączenie kuchenki gazowej wcale nie jest takie...
~Beata M.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 czerwca 2013

Tanio , szybko ,solidnie . wątek zamknięty Fachowe doradztwo , bardzo dobry kontakt, szybki termin realizacji ,...
~Radoslaw I.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 19 maja 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
78

postów

73

wątków

do góry