Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
rewelacja! wspaniali instruktorzy dawno takich nie spotkalam! wątek zamknięty Już od dłuższego czasu nie spotkałam się z tak wykwalifikownaymi a zarazem...
~Magda
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 grudnia 2018

Super szkoła. wątek zamknięty Moja córka zakochała się w tej dziedzinie sportu po obejrzeniu jednego z...
~Jarek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 grudnia 2018

Super zajęcia wątek zamknięty Córka chodzi na zajęcia we środy na 19. Jest mega zadowolona. Sama...
~Asia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 grudnia 2018

Jednym słowem- Rewelacja! wątek zamknięty Wspaniali trenerzy. Córki zachwycone! Po każdym treningu z niecierpliwością...
~Dabby
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 grudnia 2018

Jest super wątek zamknięty Bardzo jestem zadowolona z zajęć. Podejście instruktorów bardzo...
~Mama
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 grudnia 2018

Super zajęcia wątek zamknięty Bardzo dobrzy trenerzy, zaangażowani w lekcje, ciekawe zajęcia zarówno dla...
~Ania
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 grudnia 2018

Najlepsi wątek zamknięty Super atmosfera. Rewelacyjne podejście do dzieci. Córka bez łyżew nie może...
~Mama ja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 grudnia 2018

Szkółka na Medal.... Złoty Medal ;-) wątek zamknięty Z wieloma szkółkami łyżwiarskimi miałam w życiu do czynienia i ze spokojnym...
~Shani
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 grudnia 2018

najlepsza szkółka łyżwiarska w Polsce wątek zamknięty świetna zabawa i prawdziwe możliwości doskonalenia techniki jazdy na łyżwach...
~Bartosz
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 grudnia 2018

Nauka jazdy na łyżwach wątek zamknięty Polecam instruktorzy super dzieciaki zadowolone
~Anna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 grudnia 2018

Super wątek zamknięty Mili, doświadczeni instruktorzy. Małe, przyjazne grupy.
~Karolina
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 grudnia 2018

Super wątek zamknięty Mogę polecić z czystym sumieniem naukę jazdy na łyżwach w łyżwy3city. Pełen...
~Milena
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 2 grudnia 2018

Polecam wątek zamknięty Oferta 5 mogłoby być więcej dostępnych godzin :)
~Ola
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 5 listopada 2018

Super! wątek zamknięty Instruktorzy z pasja, swietnie podejscie zarowno do doroslych jak i dla...
~Kasia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 października 2018

Zdecydowanie polecam wątek zamknięty Zabawa i nauka na lekcjach u Pani Emilii. Zawsze profesjonalnie i...
~Maria W.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 22 października 2018

Polecam !! wątek zamknięty Nauka jazdy na lyzwach, nie ma nic lepszego w sezonie zimowym niz pojscie na...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 października 2018

"Będzie zima? To super - łyżwy z Emi!" wątek zamknięty To chyba najlepsza opinia o lekcjach z Panią Emilią, której autorem jest mój...
~Joanna
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 października 2018

Polecam wątek zamknięty Serdecznie polecam usługi Emilii. Profesjonalizm i pasja do tego co robi.
~Marek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 października 2018

Karolina - opinia wątek zamknięty Oferta:6 Poziom nauczania:4 Przystępność cen:3 Ocena ogólna : 3
~Karolina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2018

Rewelacyjna szkoła chociaż są obszary do usprawnień wątek zamknięty Świetne podejście do nauki dorosłych. Ambitne ale realizowalne zadania....
~Michał Kwiatek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 lutego 2018

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry