Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Nauka jazdy - dorośli wątek zamknięty Zapisanie się na zajęcia było jedną z moich lepszych decyzji w 2017. Jeżdżę...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 stycznia 2018

Dobry klub wątek zamknięty Polecam!!! Bardzo dobry klub
~Anik
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 7 czerwca 2017

Super zabawa wątek zamknięty Urzekło mnie bardzo przyjazne podejście instruktorów do nauki...
~Magda
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 marca 2017

Polecam wątek zamknięty Świetny pomysł na spędzenie czasu. Bardzo odpowiada mi prowadzenie...
~Adriana
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 marca 2017

Doskonałe rozwiązanie dla rodzin wątek zamknięty Zajęcia dla rodziców i dzieci w tym samym czasie to doskonały sposób na...
~hagyma
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 lutego 2017

Bardzo polecam !!! wątek zamknięty Byłem razem z synkiem. Pani Emilia ma bardzo profesjonalne podejście. Od razu...
~Adam
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 25 lutego 2017

wiiiiiii;D wątek zamknięty Super pomysl na spedzenie wolnego czasu w bardzo przystepnej cenie. Mimo ze...
~PX
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 lutego 2017

Zdecydowanie polecam :) wątek zamknięty Pomimo zajęć grupowych widać, że instruktorzy przykładają wagę do każdego...
~Beata
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 10 lutego 2017

polecamy wątek zamknięty Moje dziewczyny uwielbiają Panią Emilię i dzięki Niej jazdę na łyżwach, a ja...
~ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 lutego 2017

Przed 40-tką pierwszy raz w życiu na łyżwach wątek zamknięty Córka mnie namówiła i nie żałuję. Nigdy nie jest za późno na naukę. Dzięki...
~Darek (tata dwójki dzieci)
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 5 lutego 2017

Spróbowałam i nie żaluję wątek zamknięty Bardzo fajne lekcje, nawet jako laik widzę że córka robi szybkie postępy, a...
~Marta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 30 stycznia 2017

Przemiła Pani instruktorka i bardzo dobre nauki, Polecamy :) wątek zamknięty Jestem bardzo zadowolona z nauk u Pani Emili :) Nie dość, że przecudowna...
~Basia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 marca 2016

Bardzo fajne lekcje i sympatyczna pani instruktor wątek zamknięty To było nasze drugie podejście do lekcji nauki jazdy na łyżwach i tym razem...
~Zadowolona mama Marta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 marca 2016

Zdecydowanie dobry pomysł na spędzenie czasu wolnego wątek zamknięty Super organizacja, nastawienie na bezpieczeństwo dzieci i kadra z...
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 marca 2016

SUPER TRENERKA! wątek zamknięty Pani Emilia jest niesamowita trenerka! Moje dziewczyny wczesniej juz...
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 13 lutego 2016

Lyzwy wątek zamknięty Moja córka jeździła z panią Emilią rok temu, niestety ze względu finansowych...
~Minia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 7 lutego 2016

Super zajęcia polecam! wątek zamknięty Moja Majka jest zachwycona i co tydzień nie może sie doczekać łyżew:)
~Olga
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 lutego 2016

Najlepsi wątek zamknięty Ze szkółką Iceskater jestem od samego początku. Pełni profesjonalizmu osoby,...
~Ana
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 1 lutego 2016

Nauka jazdy na łyżwach - córka i ja wątek zamknięty Zdecydowałam się, że zapiszę córkę na naukę jazdy na łyżwach do Pani Emilii...
~Ania z Natalką
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 stycznia 2016

Polecam wątek zamknięty Bardzo fajne lekcje, polecam
~ojciec trójki dzieci
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 lutego 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry