Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Szczerze polecam! wątek zamknięty Pan Tomasz sprawnie wypunktował niedociągnięcia dewelopera, niektóre dość...
~DeWu
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2016

Jestem bardzo zadowolona! wątek zamknięty Ponieważ mieszkanie odbierać musiałam bez męża, skorzystałam z usług pana...
~MAggie
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 marca 2016

Opinia wątek zamknięty Polecam! Odbiór mieszkania trwał ok. 1 godz ale wszystko zostało szczegółowo...
~Paulina
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 lutego 2016

Rzetelny fachowiec wątek zamknięty Odbiór z Panem Tomaszem przebiegł bardzo dobrze, z jego pomocą znaleźliśmy...
~Damian
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 stycznia 2016

Godny polecenia wątek zamknięty Sprawnie i solidnie, bez zastrzeżeń.
~Jakub Gosz
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 stycznia 2016

Polecam wątek zamknięty Gorąco polecam. Odbiór zrobiony sprawnie, dokładnie i bez pośpiechu. Takich...
~Michał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 stycznia 2016

Odbiór mieszkania od dewelopera wątek zamknięty Gorąco polecam. Szybka odpowiedź, duża elastyczność, punktualność. Wszystko...
~b
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 grudnia 2015

Odbiór mieszkania wątek zamknięty Pan Tomasz rzeczywiście okazał się bardzo dobrym wyborem do odbioru...
~Piotr Gabrysiak
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 23 grudnia 2015

Korzystałem przy odbiorze mieszkania wątek zamknięty i gorąco polecam każdemu kto nie ma dużego pojęcia o budownictwie. Pan Tomasz...
~Hubert
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 21 grudnia 2015

Solidność, szczegółowość wątek zamknięty Skorzystałem z usługi odbioru mieszkania - polecam
~Rafal
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 grudnia 2015

Odbiór mieszkania wątek zamknięty Serdecznie polecamy usługi Pana Tomasza! Punktualny, dokładny i kompetentny....
~Michał
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 grudnia 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry