Invest Komfort

Deweloperzy

Gdynia, Antoniego Hryniewickiego 6C/47

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Polecam wątek zamknięty Wszystko przebiegło zgodnie z planem, obsługa ok, oferta dobra. Znalazłam...
~Karolina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 września 2017

Polecam :) wątek zamknięty Super obsługa, wyjaśnili mi wszystkie wątpliwości, a miałam trochę :) Wkrótce...
~Karolina
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 19 września 2017

Kupiłem Nadmorze wątek zamknięty W październiku 2016 kupiłem mieszkanie na inwestycji Nadmorze w Brzźnie....
~Fajny
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 11 czerwca 2017

Sprawa Wygrana na 100% z Invest Komfort - Wspolczuje innym poszkodowanym wątek zamknięty Sprawa toczyla sie przeszlo trzy lata. Niestety okazalo sie ze kupno...
~2017 Magdalena W.
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 marca 2017

Brabank gdańsk wątek zamknięty Developer zupełnie nie dba o klienta. Nie polecam zakupu mieszkania....
~Mirosława Krzyżanowska
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 14 grudnia 2016

Komandorskie Wzgórze wątek zamknięty na +: bardzo szybki i sprawny zakup mieszkania, możliwość negocjacji ceny ,...
~Adam
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 3 stycznia 2015

Rozczarowany nabywca wątek zamknięty Nikt nie przypuszczał jakie niespodzianki mogą czekać na nabywcę luksusowego...
~Czarna
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 stycznia 2016

Nowe mieszkanie ale popsute i z wadami wątek zamknięty Niespodziewany zakup przyniosl zamiast radosci wiele przykrych...
~Stefan W.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 stycznia 2016

Bardzo dobra wspolpraca podczas zakupu lokalu wątek zamknięty Bardzo dziekuje za dobra obsluge podczas zakupu mieszkania oraz takze 'po'...
~Marcin
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 stycznia 2016

Nadmorski Dwór wątek zamknięty Czekam na odbiór swojego mieszkania zakupionego w Invest Komfort. Nie miałam...
~Ewa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 15 stycznia 2016

bez problemów wątek zamknięty Od kilku miesięcy mieszkam w Sopocie Górnym w jednej z inwestycji, przed...
~Kleo
1

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 listopada 2014

Duzo i wielkie problemy po zakupie mieszkaniu w jednej z inwestycji wątek zamknięty Witam, przed kupnem nie robilem wielu porownan bo myslalem ze inwestuje w...
~Kamil
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 grudnia 2014

Szczerze nie polecam wątek zamknięty Zbyt duzo problemow w stosunku do innych deweloperow, podobnie jak ceny....
~Artur
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 18 października 2014

Dziwię się wątek zamknięty Tymi ocenami, skoro nadal dookoła słyszy się, że najlepsi jakością są i bez...
~BkBi
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 września 2014

Zadowolona wątek zamknięty Mieszkam w Altusie, sprzedaż przebiegła bez problemów, termin szybszy, jakość...
~Mała Mi
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 września 2014

przed zakupem wątek zamknięty Muszę przyznać, że jeszcze nie zakupiłam mieszkania u dewelopera, ale byłam...
~D@ri@
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2014

A ja i owszem, mogę polecić tę firmę. wątek zamknięty Na szczęście w kontaktach z przedstawicielami IK takich doświadczeń nie...
~Monika
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 lipca 2013

Szczerze polecam wątek zamknięty Deweloper godny polecenia. Przed zakupem mieszkania widziałam wiele mieszkań...
~schatje
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 kwietnia 2014

Kupilamw tym roku mieszkanie a nie mowili ze sie cos obok wybuduje wątek zamknięty Teraz mam mieszkanie bez widoku oprocz tego mieszkanie zostalo zawilgocone...
~Liliana
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2014

nowa mieszkanka altusa wątek zamknięty Obsługa, jakość budowania i terminowość bez zarzutów, ceny adekwatne do...
~marchewa
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 27 marca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
96

postów

72

wątków

do góry