Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Aleksandra - opinia wątek zamknięty Witam, w styczniu tego roku miałam przyjemność gościć w gabinecie...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 13 stycznia 2020

Dorota - opinia wątek zamknięty Pani Anna Suchenia jest najcudowniejszą osobą w Invicta. Serdecznie...
~Dorota
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 12 stycznia 2020

Magda M. - opinia wątek zamknięty Polecam wspaniali lekarze cudowna obsługa i zaangażowanie. Pracują tam ludzie...
~Magda M.
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 10 grudnia 2019

Zdecydowanie odradzam wątek zamknięty Z wielka przykrością muszę opisać sytuację, która mnie spotkała w klinice...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 marca 2019

nie polecam wątek zamknięty xxi w. a w niej jal za króla Kazimierza Wielkiego
~marcin
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 stycznia 2019

Polecamy cala trójką! wątek zamknięty Tylko w invicta podjęli się mojego leczenia niepłodności po przebytej...
~Rosa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 grudnia 2018

Dziękujemy wątek zamknięty Długo zastanawialiśmy się z mężem czy powinniśmy robić sobie nadzieję i...
~Anna O.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 listopada 2018

profesjonalizm pełną gębą wątek zamknięty Muszę przyznać, że klinka zrobiła na mnie wrażenie. Przede wszystkim pod...
~ewa
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 14 listopada 2018

Wyrazy wdzięczności wątek zamknięty Polecam dr Szczyptańską, przyjmuje głównie w Gdyni. Pomogła nam w staraniach...
~Sylwia była pacjentka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 października 2018

Polecam wątek zamknięty Polecam klinikę. Przede wszystkim miałam tu dobry kontakt z lekarzem i...
~Patrycja S.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 9 października 2018

Klinika warta uwagi wątek zamknięty Zaletami kliniki są nowoczesność, schludność i dobra kadra lekarzy. Bez...
~Kasia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2018

klinika wątek zamknięty Invicta to jedno z tych miejsc, do których wracam z chęcia i dużym zaufaniem.
~Dominika W.
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 19 lipca 2018

Invicta wątek zamknięty Hej, czy ktoś może korzystał leczył się w klinice Invicta w Gdańsku?
~wendy.m
3

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 6 czerwca 2018

Kpina wątek zamknięty Leczymy sie w klinice ponad 3 lata.Koszt calego leczenia 40 tys bez...
~Pacjentka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 25 maja 2018

ok wątek zamknięty Invicta to jedno z miejsc, w którym można bez problemu umówić się na wizytę....
~Wera
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 kwietnia 2018

invicta wątek zamknięty Klinika jest przystępna i jest zlokalizowana w dogodnym miejscu, dzięki czemu...
~anja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 lutego 2018

rzetelna klinika wątek zamknięty Od paru lat bywam tu na wizytach u ginekologa. Zapisanie się na wizytę czy...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 9 lutego 2018

Profesjonalizm wątek zamknięty Lekarzom nie można odmówić pełnego profesjonalizmu i ogromnej wiedzy. Jak w...
~Anna
1

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 stycznia 2018

Klinika na poziomie wątek zamknięty W klinice jest dostęp do wielu specjalistów i różnych gabinetów...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 20 grudnia 2017

invicta wątek zamknięty Korzystamy z usług kliniki od conajmniej 2 miesięcy. Kolejki są duże, ale tak...
~damianer
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 listopada 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
348

postów

182

wątków

do góry