Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Klinika leczenia niepłodności - Invicta Gdańsk wątek zamknięty Jesteśmy z mężem po drugiej wizycie z Invicta w Gdańsku i do tej pory...
~Sara
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 listopada 2017

Jesteśmy zadowoleni wątek zamknięty Na wizycie byliśmy pierwszy raz we wrześniu i z początku nie byliśmy pewni...
~Martyna
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 30 października 2017

klinika wątek zamknięty Byliśmy w paru miejscach, ale Invicta zdecydowania okazała się dobym wyborem....
~Natka
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 października 2017

dr Szczyptańska - moja opinia wątek zamknięty Pozytywna. Witam u dr Szczyptanskiej leczyliśmy się z żoną około 2 lat-(w...
~Zadowoleni
9

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 13 kwietnia 2011

dr Paszkiewicz Invicta - zdecydowanie odradzam wątek zamknięty W skrócie, co by wywodów nie robic, dawno mnie ktoś do takiej furii nie...
Emenems
15

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 6 stycznia 2013

Nie polecam wątek zamknięty Umowilam się na wizyte do ginekologa by potwierdzic czy Jestem w ciazy....
~Kasiakvk
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 26 maja 2017

Odradzam -Dr Gniadek wątek zamknięty Skorzystalam z uslug Invicta -dokladniej usg 4d w czasie krotkiego pobytu w...
~Monika S
7

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 kwietnia 2013

Totalnie odradzam wątek zamknięty Staramy się z żoną o dziecko już ponad rok przy "pomocy" Invicty....
~Łukasz
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 19 lutego 2015

W oczekiwaniu na potomka i w jeszcze dłuższej kolejce wątek zamknięty Od ponad roku, korzystamy z małżonką z usług tej kliniki, starając się o...
~GAJOWY
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 stycznia 2016

odradzam dr Marta Blaszczak zero kontatu z pacjentka wątek zamknięty brak profesjonalizmu i skoncentrowania na pacjencie, najpierw pani w rececji...
~pacjentka Invicty
3

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 6 lutego 2015

invicta na fundusz wątek zamknięty ja chodzę do invicty tylko na wizyty nfz, ale jestem zadowolona i stosunkowo...
~A.
7

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 lutego 2014

Grzechowiak - opinia wątek zamknięty Dziekujemy Panie Profesorze! Nasza Anuuk, dzieki Panu i panskiemu zespolowi,...
~Grzechowiak
4

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 4 listopada 2015

Cud kobietka! wątek zamknięty Ta Olszakowa to na ranę przyłóż babka! Dokładnie tłumaczy, doradza i...
~Ewa
4

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 kwietnia 2014

Prowadzenie ciązy wątek zamknięty Do Invicty chodzę już kilka lat,najpierw w ciąży póxniej z problemami...
~Ewa
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 27 lipca 2015

dr Wojtacji wątek zamknięty lekarz z powołania, przepełniony empatią i zrozumieniem dla pacjenta niekiedy...
~Ania
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 2 maja 2015

Profesjonalizm w kazdym calu wątek zamknięty Jestem pacjetka od niedawna i musze przyznac, ze nigdzie nie spotkalam sie z...
~misiatczew
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 14 kwietnia 2015

Zdecydowanie odradzam Dr Marta Błaszczak wątek zamknięty Byłam u tej pani, nie przyszła na umówioną godzinę- spózniona około pół...
~rozgoryczona pacjentka
5

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 marca 2015

Gdyby nie te makabryczne kolejki! wątek zamknięty Wraz z żoną byłem pacjentem kliniki. Zapłacilismy nie małe pieniądze za...
~Krzysztof
2

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 4 marca 2015

szkoła rodzenia wątek zamknięty Pan prowadzący bardzo sympatyczny i chętnie odpowiada na pytania, podczas...
~mama Antka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 lutego 2015

Invicta - zdziercy wątek zamknięty Takiego bałaganu dawno nie widziałam - czy to naprawdę jest prywatna klinika?...
~Kasia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 17 listopada 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
348

postów

182

wątków

do góry