Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Dr Andrzej Rogoza wątek zamknięty Polecam gorąco bardzo przyjemny lekarz z wyczuciem taktu.Sprzęt pierwsza...
~Angelika
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 lipca 2016

invimed gdynia wątek zamknięty Szczerze odradzam. Leczyłam się z mężem u dr R.. W skrócie: niepotrzebnie...
~bas
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 czerwca 2016

udało się :) wątek zamknięty Leczę się w tej klinice od roku, właśnie dowiedziałam się, że jestem w ciąży,...
~daria
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 18 stycznia 2016

Pozytywnie wątek zamknięty Ja ze swojej strony mogę polecić Invimed. Czuję się tam bardzo dobrze i mimo...
~Maśka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 grudnia 2015

polecam wątek zamknięty Ja ze swojej strony mogę polecić Invimed. Czuję się tam bardzo dobrze i mimo...
~briar
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 31 grudnia 2015

zabieg na drożność wątek zamknięty jestem właśnie po zabiegu na drożność,bardzo profesjonalna obsługa,lekarz...
~si
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 28 maja 2015

POLECAM SERDECZNIE Panią Beatę Makowską wątek zamknięty Byłam u trzech ginekologów - pierwsza wykonała nienależyte badanie i przez co...
~Dziewczyna
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 grudnia 2014

Program rządowy INVIMED wątek zamknięty Witam. Żona zakwalifikowała się do dotacji rządowej w INVIMED w Gdyni. I tu...
~Monter
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 listopada 2013

Dr Szymczyk wątek zamknięty Chciałabym wyrazić opinię nt. dra Szymczyka. Bardzo dobry lekarz, który...
~AnnaM
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 grudnia 2013

POLECAM! wątek zamknięty Klinikę InviMed odwiedziłam już kilka razy i jesteśmy z mężem bardzo...
~Danusia80
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 27 kwietnia 2012

Odradzam wszystkim !!! wątek zamknięty Witam, Odradzam wszystkim klinikę InviMed w Gdyni. Poziom obsługi jest...
~Facet
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 września 2012

Bardzo polecam wątek zamknięty Cenię Invimed nie tylko za nowoczesne wyposażenie i dobre podejście do...
~miska
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 września 2013

Invitro z sukcesem wątek zamknięty Także - jak Pani poniżej - korzystam z programu invitro z sukcesem. Trochę...
~ByłamPesymistką
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 26 września 2013

Jestem na tak wątek zamknięty Korzystam z programu Invitro z sukcesem i jestem zadowolona. Być może zabiegi...
~DianaSzymańska
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 31 lipca 2013

WIZYTA W INVIMEDZIE U DR-A GRZEGORZA SZYMCZYKA wątek zamknięty Pierwszą wizytę związaną z niepłodnością w InviMedzie w Gdyni u dr-a...
~A
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 16 lipca 2013

Polecam! wątek zamknięty I dziękuję! Za pomoc, której mi tam udzielono, dzięki temu mam 2 córki!...
~Jinag
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 czerwca 2013

Bardzo dobra klinika! wątek zamknięty Polecam Invimed! Po przebojach w dwóch trójmiejskich klinikach, trafiłam do...
~Aneczka123
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 20 maja 2013

Kasia - opinia wątek zamknięty Po wielu przebojach w klinice w Gdańsku, w końcu trafiliśmy w odpowiednie...
~Kasia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 lutego 2013

Piąteczka wątek zamknięty Jestem na tak - miły lekarz, u którego się badam. Żona tego samego zdania -...
~Karol Karol
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 grudnia 2012

Maria - opinia wątek zamknięty Razem z mezem w tej klinice bierzemy udzial w programie IN VITRO Z SUKCESEM....
~Maria
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 października 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry