Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
wiczlino ogród- nowa część osiedla, kilka pytań Witam, Przymierzam się do zakupu mieszkania na osiedlu w. ogród w nowej...
~aśku_85
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 stycznia 2013

ochrona Jestem ciekawa, czy mieszkańcy bloku Atlantic będą "za" utrzymaniem ochorony ?
Aguska7
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 stycznia 2013

ul. Hokejowa nowe mieszkania Witam, mógłbym prosić o wasze opinie na temat tego dewelopera ? planuje wziąć...
~Dawid
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 stycznia 2013

inwesting promienne (orunia gorna/chelm) czy wiszace ogrody kielpinek kto poradzi co lepsze. istotne kryteria do rozwazenia: 1. jakosc wykonania...
~janek
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 stycznia 2013

Mieszkanie czy dom ? Gdzie o kredyt najlepiej.. Witam . Pracuje za granicą w norwegi jakiś czas na stałe , lecz...
~seba
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 stycznia 2013

Aleja Dębowa Rumia Jak sie mieszka na osiedlu
~ZEDI
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 stycznia 2013

~mamaLili
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 11 stycznia 2013

Twin Park DS INVESTMENT Witam:) Rozważamy kupno mieszkania na nowej inwestycji Ds Investment ( to ci,...
~Malutek
16

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2012

osiedle nad kępą PB Górski witam, czy ktoś już tam kupił mieszkanie? Zastanawiam się nad kupnem, ale...
Mary86
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 września 2012

Rolety antywłamaniowe Czy orientuje się ktoś czy w cenie mieszkania w Twin Parku są rolety...
~dzibex
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 21 grudnia 2012

olchowe wzgórze gdańsk- biuro sprzedaży Witam, czy ma ktoś moze bezpośredni kontakt do biura sprzedaży mieszkań z...
~Wiktoria29
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 grudnia 2012

~Danusia
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 października 2012

reda park czy te mieszkania sa sloneczne?
~sejsmik
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 grudnia 2012

Albatros Tovers -czy ktoś coś wie na ich temat?Warto w to wchodzić?Nie podoba mi się że...
~marek
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 listopada 2012

reklamacja u dewelopera Witam, mam pytanie odnośnie zasad wywiązywania się dewelopera z uznanej...
~ja_
33

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 września 2012

kto na dziedzińcu? Właśnie jesteśmy w trakcie kupowania mieszkania na osiedlu dziedziniec,...
~kasia
12

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 kwietnia 2012

roznica miedzy hossa a ekolanem Praktycznie żadna hossa może i bardziej kameralna ale zapraszam na spacer po...
~szymek
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 czerwca 2012

Dekpol OSIEDLE ZIELONE ul Potegowska Czy moze ktos kupil mieszkanie na tym osiedlu ? Zastanawiam sie nad kupnem...
~Marcin
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 czerwca 2012

jakość mieszkań Witam, mam pytanie jak mieszka się obecnie na WO. Jak oceniacie jakość...
~Michał
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 stycznia 2012

odradzam kupno mieszkania u dewelopera FAME nie będę się rozpisywać wystarczy pojechać na osiedle kalinowe i zobaczyć jak...
wwwiiii
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 listopada 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry