Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
osiedle Tęczowe w Pruszczu- Versa Zastanawiam się nad kupnem szeregu na osiedlu tęczowym. Czytałam jednak, że...
~Anka
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 października 2012

co za dziwna reklama ????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! witam chodzi mi o reklame nowej inwestycji na ul.srebrniki ,czyli o budowe...
~obserwator
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 3 listopada 2012

osiedle 2 potoki Czy ktoś kupuje tam mieszkanie?
~caffetime
11

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 grudnia 2011

osiedle zielone a hipoteka Witam, Zastanawiam się nad zakupem mieszkania na zielonym. Otrzymałem...
~Mazci
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 października 2012

sprzedaz 1/2 mieszkania Witam, Jestem zainteresowany sprzedaza udziałow w mieszkaniu. Czy znacie...
~Marian
5

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 października 2012

LEŚNE WZGÓRZE w Gdyni Poproszę o aktualne opinie. Dziękuję z góry.
~natalia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 października 2012

czy ktos zakupil czy ktos juz zakupil mieszkanie na osiedlu twinpark?
DanAn
4

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 4 października 2012

współpraca z firmą Goldman Development szukam osób współpracujących z firmą Goldman Development do pzowu zbiorowego...
~Marta
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 grudnia 2011

Habenda Łostowice - prosze o opinie Czy ktoś może mi powidzić jak mieszka się na Łostowicach? Przymierzam się do...
~piesek preriowy
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 października 2012

Pogórze ? Ja też noszę się z zamiarem przeprowadzki, oglądałem nawet mieszkanie na...
~M@S
13

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 12 kwietnia 2012

dekpol Czy wiecie cos o tym deweloperze i jego inwestycji Osiedle zielone przy ul....
~Kinga
8

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 stycznia 2012

Rodzina na Swoim-czy warto? Witajcie, powiedzcie ci, którzy się skusilicie na kredyt w programie RnS czy...
~Ehhh
8

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 15 września 2012

pruszcz gdański Proszę o poradę który z deweloperów w Pruszczu jest najrzetelniejszy i od...
~maka
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 17 września 2012

osiedle leśne Poszukuję osób, które mieszkają na osiedlu leśnym w Gdyni. Zastanawiam się...
Mary86
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 września 2012

Osiedle Polanica na Malczewskiego - Gdańsk co sądzicie o tej inwestycji? mieszkania zdają się być fajne i metrażowo i...
Matador
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 września 2012

mieszkanie 150-200m od obwodnicy Rozwazam zakup mieszkania zlokalizowanego w odleglosci 150-200m od obwodnicy...
~Kamila
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 31 sierpnia 2012

Lammex Reda Proszę o opinie
~ooo
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 września 2012

Gedbud nowy budynek Kasprowicza Witam zamierzam kupić mieszkanie w budynku przy Kasprowicza, oglądałam...
~-niezdecydowana-
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 września 2012

Czy są jeszcze chętni na zakup mieszkania powyżej 500 tys??? Duże mieszkania (powyżej 90m2) sprzedają się znacznie gorzej, bo brakuje...
mrrob
51

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 sierpnia 2012

charzykowska witam zamierzam kupic nieruchomosc na tej ulicy lecz obilo mi sie o uszy iz...
~suchanki
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 2 września 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry