Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
deweloper PB Eko - proszę o opinię witam, jestem zainteresowana kupnem mieszkania u tego dewelopera, czy ktoś...
~Natalia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 listopada 2011

Eco Classic- proszę o info na temat tego dewlopera. Jak w temacie- bardzo tanie mieszkania jak na Orłowo. Zastanawiające????
~wik
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 lipca 2011

Central Park, czy Wzgórze Magellana? Jak w tytule wyżej:)Mieszkania o podobnym standardzie, metrażu, itp. Wybrać...
maleństwo8
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2011

Columbus-Gdynia Witomino Czy ktos moze kupil mieszkanie w Columbusie dewelopera BMC ? Badz tez ma...
~zainteresowana
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 sierpnia 2011

BMC developer Czy ktos ma jakies wiadomosci na temat tego dewelopera? Kazda informacja na...
~oczekujaca
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 października 2011

Osiedle Młody Las-Rokitnica-prosze o opinie Prosze o opinie mieszkańców osiedla Młody Las w Rokitnicy. - jak się...
~jk
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 października 2011

Marbud Uwaga na firmę Marbud z Gdańska,oszuści są nie wypłacalni,zatrudniają...
madzialenka2999
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 listopada 2011

Osiedle na przeciw Armii krajowej-ponownie ruszyła budowa -proszę o pomoc Witam czy ktoś z Was oriętuje się jaki deweloper buduje osiedle nie opodal...
~kola
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 października 2011

drzwi zewnetrzne Mam pytanie,czy ktokolwiek wymienia drzwi wejsciwe na inny model? Bo z tego...
~Arek
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 października 2011

co z tym lotniskiem? Od wielu lat związany jestem z lotniskiem. Mieszkam w blokowisku na Dąbka...
~wojtas
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 października 2011

koszmar Brak profesjonalizmu!!!Aż strach pomyśleć o tych ludziech co polecieli na...
nieznajomy40
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 29 października 2011

Deweloper ABC Czy znaś ktoś dewelopera ABC z Kościerzyny? Buduje mieszkania na Jasieniu,...
~ada
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 28 października 2011

gdzie szukacie mieszkań?? jak w watku gdzie szukacie mieszkań procz trojmiasto.pl???????
~ewa
7

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2011

MACH osiedle bursztynowe Czy ktoś z was kupił mieszkanie na tym osiedlu? Mam pytanie na co zwracać...
Ewiaaaa
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 października 2011

Działki NARWIK Witam, Niebawem będziemy mieli możliwość wybrania działki (przesiedlenie z...
~kiwi
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 października 2011

Osiedle Lazurowe GD-Mackowy Niepolomicka/Przemian Czy ktoś z Państwa podpisał umowę z inwestorem Feniks...
Adula1905
36

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 grudnia 2009

Sprzedać czy wynajać? Poradźcie, bo sama już nie wiem. 2pokojowe mieszkanie w obskurnym wieżowcu...
aniuko
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 października 2011

inpro czy allcon zaspa Witam Proszę o rade jeśli ktos miał do czynienia z tymi deweloperami....
PATI84
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 października 2011

GEDBUD PRUSZCZ GDAŃSKI Witam mam pytanko czy ktoś z was miesza w mieszkaniach gedbudu? jak oceniacie...
Ewiaaaa
6

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2011

Dom bliźniak w Pruszczy Gdańskim Witam. Zastanawiam się nad kupnem bliźniaka w Pruszczu. Koszt 350-400tyś....
~flakon
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 września 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry