Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Mach Osiedle Bursztynowe budynek G - WRZESIEŃ 2011 Witam. Chciałabym zapytać o opinię osoby, które kupiły mieszkanie na tym...
~kasia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 września 2011

~usb
16

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 września 2011

MARGO deweloper mieszkanie w Nowatorze (Kokoszki) Witam , mam zamiar kupić tam mieszkanie czy ktoś coś wie na temat MARGO ?
~bezdomna
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 lipca 2011

OTBS !!! MASAKRA!!! Co to w ogóle za deweloper???? Nie mówią o opóźnieniach, co innego mówią a...
Jul87Gda
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 sierpnia 2011

co sadzicie o osiedlu na matarni "cztery kąty" czy to w miare dobra lokalizacja? na temat developera krj naczytalam sie...
~ola
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 września 2011

nnt. prosze o rade - os. Nowy Horyzont zdecydowaliśmy się na zakup mieszkania na Nowym Horyzoncie i stad moje pyt do...
przyszla mama
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 września 2011

osiedle Południowe - Starogardzka Pytanko mam do MIESZKAJĄCYCH tam osób: jak Wam się podoba, albo co się nie...
pieczenienatalia
6

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 lipca 2011

PITREX PRUSZCZ GD Czy ktoś z Was kupił mieszkanie od PB Pitrex? CZekam na Wasze doświadczenie z...
~Mikołaj
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 4 września 2011

Co wybrać, Central Park, czy Wzgórze Magellana? Jak w tytule wyżej:)Wybrać Central Park Hossy, czy też Wzgórze Magellana...
maleństwo8
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2011

Mat Bud Rumia kto ZNA ? czy ktos moze mi cos powiedziec na temat dewelopera MatBud Rumia?
~Łukasz
6

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 lutego 2009

mieszkania Mat-Bud RUMIA ALEJA dębowa (2) Witam w nowym wątku w tym już pewnie co nie którzy odbiorą swoje wymarzone...
~pajączek
9

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 lipca 2011

Home Broker Kurcze podpisałam wczoraj z nimi umowę! dziwni sa to fakt.
~Edi
3

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 17 czerwca 2011

Zagrzybione mieszkania Czy ktoś z was mial problem tego typu, ze ledwo przed odbiorem mieszkania...
~ona..
4

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 lipca 2011

Osiedle Altus- Invest Komfort- kupil ktoś? Witam, jakie zniżki można u nich wynegocjować? Ile Wam się udało. Co...
~Wojtek
13

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 26 czerwca 2011

UWAGA mieszkania PITREX apeluje do Was o rozsądek przy wyborze tego developera - to jak drama!...
~carry
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 lipca 2011

OSIEDLE KWIATOWE JUSZKOWO Czy jest na forum ktoś kto kupił mieszkanie na tym osiedlu? Mam zamiar kupić...
~Ania
5

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 27 czerwca 2011

Wiczlino - Patio Róży Witam, kto mieszka na Patio Róży? zastanawiamy sie nad kupnem mieszkania,...
~monti11
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 11 lipca 2011

opinia o dzielnicy Grabówek czy ktos z forumowiczów chciałby napisać co sądzi o życiu tej dzielnicy? jak...
~kasia
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 lipca 2011

Adaptacja strychu na lokal mieszkalny - Problemy ze Wspolnotą Mieszkaniową Witam. Nie będę sie rozpisywał. Chciałbym tylko poprosić o kontakt osoby,...
rebelia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 lipca 2011

deweloper czy ktoś może polecić uczciwego dewelopera od którego można bez obaw kupić...
aguseek
33

ostatnia odp. 16 lat temu

dodano: 16 listopada 2007

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry