Widok

Ismigen

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Moje dziecko ma 10 lat. Od małego chorowala często na angine, jednostronne zapalenie płuc, krtan itd. Podaję jej drugi raz ismigen w zeszłym roku raz przez okres 10 dni i 20 dni przerwy i tak 3 serię. Teraz pani doktor kazala mi dawać córce orzez cały miesiąc non stop 30 tabletek, ponieważ miala 3 anginy i 3 antybiotyki a jeszcze przy okazji w tym roku kilka razy zapalenie wirusowe i cisgle z każdą choroba gorączka i ból gardła. Teraz córka bierze ismigen juz 4 dzień i zaczęła właśnie chorować. Ma 37 gorączki, duży katar i gardło ją pobolewa. Dalam jej neosine żeby nie rozwinął sie jakis wirus. Czy powinnam przerwać szczepionke? Czy mimo tego, że zle się czuje mam podawać dalej? A jak będzie jeszcze gorzej, wyższa temperatura itd. Co robić?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przeczytaj ulotkę. Ale wydaje mi się, że tam jest właśnie napisane że to nie tylko szczepionka ale i lęk więc powinnaś podawać dalej. Wyrazie jakichwolkiek wątpliwości zadzwoń do przychodni i dopytaja lekarza.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

nnt. mieszkanie na parterze (71 odpowiedzi)

Zastanawiam się nad kupnem mieszkania na parterze właśnie i proszę Was kobitki byście napisały...

czym wybielić zęby (23 odpowiedzi)

żeby jak najmniej bolało, piję dużo kawy;(

Fajne i ciekawe przystawki - przekąski :) (71 odpowiedzi)

Mój mąż ma za tydzień urodziny, ze wzgledu że mam małe dziecko potrzebuje szybkich i ciekaweych...

do góry