Widok

Iwona Wieczorek Została uprowadzona o godzinie 4.25 a Sprawcy nie znajdują się na pierwszych stronach Akt !

Byłeś / aś kiedykolwiek w gdańskim Parku Reagana? Jest on ogromny, jakieś 62.5 hektara parku - lasu, na szczęście mamy "argumenty" i zeznania , które pozwalają nam wyłonić malutki obszar tego terenu, kilkaset metrów terenu, gdzie odegrały się zdarzenia związane z uprowadzeniem Iwony Wieczorek.

Topografia i sam charakter Parku Reagana jest bardzo ważnym czynnikiem w tej historii, można, by powiedzieć, że jest on istotnym świadkiem i "przewodnikiem" do objaśnienia zachowań w tej przykrej Historii

Zazwyczaj sprawca czy też sprawcy pojawiają się na pierwszych stronach akt sprawy, tutaj tak się nie stało, niestety - nastąpiło to z winy Policji, w ogóle - jeśli poruszymy temat działania policji w sprawie Iwony Wieczorek to złapiemy się za głowę, dosłownie.

Myślę, ze gdybym w jakiejś sprawie opłacił V Kolumnę to nie osiągnęłaby by ona tak dobrych wyników w torpedowaniu działań przeciwnika jak "Udało to się" gdańskiej policji.

Przykre i bolesne zarazem.

Przeanalizowałem Sprawę, sięgnąłem do wielu dziedzin nauki, od psychologii po geologię, odkryłem, że czasami to co się nie mogło wydarzyć odkrywa nam Prawdę o danej Sprawie i tak Tutaj dosłownie się stało -

- Prawdę o uprowadzeniu młodej kobiety - dalej na moim blogu - https://www.salon24.pl/u/salamon/1100130,iwona-wieczorek-zostala-uprowadzona-o-godzinie-4-25-i-tutaj-porywacze-nie-znalezli-sie-w-pierwszych-stronach-akt
Zawodowo zajmuję się szeroko pojętymi zagadnieniami skutecznej sprzedaży/ Mieszkam w Gdańsku, jestem /PRAWDZIWYM/ Chrześcijaninem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Myślę, że takich zdarzeń są setki i tak samo można by je rozpracowywać w mediach. Dlaczego niektóre budzą takie szczególne zainteresowanie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

O tym też wspomnę, szczególne zainteresowanie Sprawą IW jest jak najbardziej uzasadnione, są ku temu ważne powody.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
Jak dyskretnie puszczać gazy i siusiać pod wiatr, znajdziesz na https://www.salon24.pl/u/salamon/1100130,iwona-wieczorek-zostala-uprowadzona-o-godzinie-4-25-i-tutaj-porywacze-nie-znalezli-sie-w-pierwszych-stronach-akt
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

nie wiem ile w tym prawdy ,ale podobno grupa z "archiwum x" już się "brała" za tą "dziwna" sprawę ,ale niestety została "odwołana" rozkazem z "góry" ...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Klimatyzacja w biurze (51 odpowiedzi)

Pracuję w biurze z dziewczynami. Teraz gdy się zrobiło ciepło, mają włączoną cały dzień...

Zagadki i pytania biblijne (4 odpowiedzi)

Czy jest dzieło bez twórcy ? Niech ateiści wskażą dzieło bez twórcy....

Kosmetyczka- jakie studia? (33 odpowiedzi)

Chciałabym w przyszłości zostać kosmetyczką. Podpowiedzcie mi- na jakie studia się zapisać?...

do góry