Widok

Iza

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Hej czy Wasze dzieci tez tak chorują? Mój przedszkolak cały tydzień z gorączka ponad 39, oprócz tego tylko katar. 3 dni gorączki nie było a dziś znowu 38. Do tego drugie dziecko dziś w nocy temp ponad 38, innych objawów brak. Czy spotkaliście się z takimi objawami?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
No nie mów, że nie byłaś z dzieckiem które tydzień wysoko gorączkuje u lekarza.....
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

mój tak miał, lekarz też nie bardzo wiedział, dał skierowania na badania (crp), ale gdzieś po tygodniu pokazały się dwie krostki i wyszło, że ospa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłam, tez zrobiliśmy badania i krwi i wyszły ok. Ospa już za nami, za to nawracające gorączki pozostały a młodsze dziecko przechodzi przez to samo co Starszak tydzień temu....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Moje tez ciągle jakas infekcja. Posiedzi w domu z 2 tygodnie, potem idzie na tydzień i znowu to samo... Oczywiście wszystkie dzieci w przedszkolu chore... Co z tego że zdrowy idzie do przedszkola, jak za chwilę od kogoś się znowu zarazi. Mam nadzieję że wiosna będzie trochę lepiej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Jakki bidon dla 3-latki, z którego nie kapie? (13 odpowiedzi)

Dziewczyny macie jakieś sprawdzone bidony, z których nie kapie. Obecnie mam Canpola ze słomką,...

Poszukiwania pracy. (65 odpowiedzi)

zapraszam do rejestracji na http://bezrobotnetrojmiasto.pl/ nie wiem jak Wy ale ja od...

Leśny Żłobek (6 odpowiedzi)

Witam Czy ktoś ma/miał dziecko w Leśnym Żłobku na Morenie. Czy jesteście zadowoleni, ile kosztuje...

do góry