Widok

Izolacja domowa co oznacza proszę o szybką odp

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Robiłam test w czwartek.
Mam aplikacje byłam na kwarantannie.
Dziś w aplikacji pisze mi że jestem na izolacji czy to oznacza że mam koronawirusa?
Co teraz dalej w domu mąż i dwójka przedszkolnych dzieci. Od dnia mojej kwarantanny dzieci nie chodziły do przedszkola... Ale wcześniej były w przedszkolu co teraz mam zrobić, gdzieś zgłaszać ktoś do mnie zadzwoni. Do NFZ nie moge się dodzwonić. Ogólnie non stop mam gorączkę ponad 38.7
Nie wiem co teraz z zakupami, dzieci wymagają leków z apteki. Nie mamy tu rodziny ani... Przyjaciół
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak izolacja, to raczej koronawirus. Zakupy można zrobić przez internet. Aplikacja Glovo- Biedronka, strona everli lidl i auchan. Spar zdaje się, że tez ma z dowozem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na koncie pacjenta, przynajmniej w naszym przypadku, najpierw pojawila sie informacja o kwarantannie, dopiero po jakimś czasie wynik testu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dodzwoniłam się do NFZ. Mam dzwonić w poniedz do sanepidu. To pewne że mam koronę. Zakupy glovo itp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skoro nagle wskoczyła Ci izolacja, to raczej znaczy, że test jest dodatni. Od momentu pojawienia się Twojej izolacji domownicy mają kwarantannę. Po 10 dniach od ustąpienia Twoich objawów izolację powinni Ci zdjąć, ale członkowie Twojej rodziny jeszcze 10 dni będą na kwarantannie.Tak to działa, niestety.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na koncie pacjenta nie masz informacji o wyniku testu? Ja miałam. I niżej decyzję o izolacji.
Test robiłam w Diagnostyce, dostałam kartkę z kodem do sprawdzenia wyniku (po ok 24h od pojawienia się wyniku w Diagnostyce, dostałam smsa z Sanepidu, że wynik jest dodatni, że jestem w izolacji, a współmieszkańcy w kwarantannie, kilka godzin później zadzwoniła Pani z Sanepidu).
W 8 dobie od pierwszego kontaktu z lekarzem, zadzwoni mój lekarz rodzinny, żeby mnie ewentualnie zwolnić z kwarantanny
Dodam, że Dzielnicowy zadzwonił, że nie będzie miał czasu mnie kontrolować, ale liczy na mój rozsadek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Będac w czwartek na kwarantannie, musiałam mieć ściągnięta aplikacje i robić sobie zdj i wysyłać jesli o to proszą.
Nie mam wyniku testu tylko zmieniono z kwarantanny na izolacje domową. Jeśli będę dzwonić do sanepidu to mam wszystkich wymieniać z kim się spotkałam od czwartku?
Test robiony przy Muzeum IIWS w Gdańsku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wynik powinien być dostępny na pacjent.gov.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Jakki bidon dla 3-latki, z którego nie kapie? (13 odpowiedzi)

Dziewczyny macie jakieś sprawdzone bidony, z których nie kapie. Obecnie mam Canpola ze słomką,...

szkoła Montessori - ktoś miał styczność? (53 odpowiedzi)

Chciałam poprosić o opinie osoby, które mają/znają dzieci uczęszczające do szkoły (nie...

czym wybielić zęby (23 odpowiedzi)

żeby jak najmniej bolało, piję dużo kawy;(

do góry