Widok

JP - opinia

ROWERSI Temat dostępny też na forum:
Gdyby mnie ktoś zapytał o opinię wczoraj to mógłbym tylko chwalić - kompetencje, terminy i obsługę. Dzisiaj jestem już byłym klientem. Zleciłem usługę i przy odbiorze zapytałem z czego wynika cena, bo wydała mi się wysoka. Zaznaczyłem, że zapłacę - jestem jedynie trochę zaskoczony wyceną. W odpowiedzi usłyszałem odmowę wydania towaru do czasu wyjaśnienia. Po wyjaśnieniu zostałem wyzwany i obrażony przez obsługującego, który skwitował moją wizytę stwierdzeniem, że ma nadzieję iż więcej się nie pojawię. NIe mogę odmówić kompetencji, terminy rownież są rozsądne w porównaniu z innymi serwisami - ale to co dzisiaj usłyszałem to kompletny brak jakichkolwiek umiejętności obsługi. Zgodnie z życzeniem Pana obsługującego więcej tam nie pójdę i odradzam innym.
Moja ocena
obsługa: 1
 
asortyment: 4
 
jakość usług: 6
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 2
 
3.2

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Klientowi nie spodobała się cena zaplotu kół mimo ,że dostał wycenę co do grosza a ponadto dostał rabat w wysokości 50 zł . Klient zapomniał chyba , że szprychy użyte do zaplotu (kupione u nas) również kosztują , a przy 72 szprychach cena rośnie w górę (poprzednim razem dostarczył swoje szprychy). Przykro nam bardzo , że nie świadczymy usług za darmo. Klient obraził pracownika, który nie pozostał mu dłużny i spokojnie wytłumaczył jak z jego perspektywy wyglądało zachowanie klienta po czym pracownik poprosił by owy klient już się u nas nie pojawiał.... dobrze, tanio, i na wczoraj - przykro nam , że robiliśmy wszystko by klient był zadowolony , jak to mówia, daj palec a odgryzie ci całą rękę. Życzymy klientowi by znalazł serwis, który równie szybko i sprawnie będzie wykonywał serwisy owego klienta jak my, A NAJLEPIEJ ZA DARMO : )
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Opinie i oceny

Wojciech - opinia (3 odpowiedzi)

Niestety podjąłem się leczenia ortodontycznego u Pani Moniki. Zepsuty zgryz, ból, stres i...

Wciąż czekający klient - ocena (3 odpowiedzi)

Wszyscy, którzy planują współprace z tym deweloperem niech zastanowią się dwa razy czy warto...

Ala - ocena (3 odpowiedzi)

Impreza okolicznościowa, jedzenie mało doprawione, dewolay suchy z jakimś dziwnym farszem zamiast...

do góry