Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Może i fajna zabawa ale... wątek zamknięty Nie po to istnieje opcja rezerwacji wejścia, żeby na miejscu dowiedzieć się...
~Natalia
3

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 15 stycznia 2014

Trójmiejski raj wątek zamknięty Obiekt przerósł moje najśmielsze oczekiwania! Chyba najbardziej zadziwia...
~Łuki
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 stycznia 2015

Polecam wątek zamknięty Jumpcity jest świetnym miejscem dla wszystkich. Zajęcia fitness i workout -...
~użytkownik
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 26 stycznia 2015

Z czystym sumieniem mogę polecić. wątek zamknięty Byłem dość sceptycznie nastawiony do takiego typu rozrywki, ale w końcu...
~koxowned
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 25 stycznia 2015

Zabawa na 6 z plusem! wątek zamknięty Gorąco polecam Jumpcity nie tylko osobom, które są typowymi "maniakami"...
~K.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 stycznia 2015

Cudowne miejsce! wątek zamknięty Słyszałam o Jumpcity dużo wcześniej, ale nigdy jakoś nie miałam okazji sie...
~Aniela
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 grudnia 2014

najlepsze miejsce na swiecie wątek zamknięty Wakacje spedzalam w Gdyni i gdyby nie JUMPCITY pewno umarlabym z nudów na...
~ola
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 grudnia 2014

Polecam trening na Trampolinach! wątek zamknięty Byłem ostatnio na zajęciach workout na trampolinach i jest to super...
~FitFit
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 29 grudnia 2014

Recepcja- więcej uśmiechu! :) wątek zamknięty Świetne miejsce! Mnóstwo atrakcji. Jak chcecie spalić kalorie, dobrze się...
~Michał Sz.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 21 listopada 2014

Fajna zabawa tylko trzeba uważać. wątek zamknięty Byłam pierwszy raz. Wybiłam się niefortunnie i zwichnęłam sobie kolano...
~Alex
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 22 czerwca 2014

Piąte urodziny na 5! wątek zamknięty Zorganizowałem u nich 5 urodziny mojego synka. Impreza przeprowadzona od...
~Artur
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2014

Ciekawe miejsce wątek zamknięty Bardzo polecam Jumpcity zarówno dla dzieci jak i starszych. Sama mam 27 lat...
~KT
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 listopada 2013

Zabawa pierwsza klasa wątek zamknięty Bawiliśmy się świetnie, miła instruktorka przeprowadziła nam rozgrzewkę i...
~klient
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 listopada 2013

Naprawdę bardzo Fajne miejsce! wątek zamknięty Zdziwiło nas jak fajną rozrywką jest skakanie na trampolinach, również dla...
~Maria
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 listopada 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry