JaTuTaTToo

Studia tatuaży

Gdynia, Słupecka 6

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
RE-WE-LA-CJA! wątek zamknięty Główne słowo jakie się nasuwa na myśl po wizycie w JaTuTaTToo to...
~dodo
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 15 października 2013

REWELACJA! wątek zamknięty Miałam tą przyjemność znaleść się 2 razy na fotelu u Daniela. 2 wspaniałe...
~Biedrona83
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 października 2013

Wspaniali artyści i zarazem- mistrzowie fachu wątek zamknięty Obsługa na medal - ekipę JaTuTattoo cechuje nie tylko talent i...
~Niezniszczalna Marta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 11 października 2013

tatu wątek zamknięty Mistrz w swoim fachu.... dokładny, staranny. Fajnie, ze rozszerzają...
~Kuraczek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 października 2013

Moja opinia :) wątek zamknięty Wszystko najwyższej jakości od usługi czyli dziarki pierwsza klasa po mega...
~matek
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 października 2013

Nicia - opinia wątek zamknięty Studio godne polecenia!!!:) Pełen profesjonalizm !:D sympatyczna...
~Nicia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 października 2013

Polecam!! wątek zamknięty Wrócę do Was jeszcze:) gorąco polecam!!!!!
~Dorota
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 października 2013

POLECAM JaTuTaTToo wątek zamknięty Polecam serdecznie wszystkim studio. Profesjonalne wykonanie, sterylne...
~Kamila R
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 października 2013

madeleine - opinia wątek zamknięty profesjonalizm , rzetelnosc, fantastyczna atmosfera ,
~madeleine
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 października 2013

POLECAM, POLECAM, POLECAM :) wątek zamknięty Tatuaż Wszystko na najwyższym...
~IZA
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 18 września 2013

Daniel ;) wątek zamknięty Byłam u Daniela zrobić swój tatuaż. Jeszcze wtedy salon znajdował się na...
~Magdalena
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 12 września 2013

OPINIA wątek zamknięty POLECAM CHŁOPAKÓW BARDZO WYSOKI POŻIOM TATUOWANIA.
~Tomasz ' Tczew'
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 5 września 2013

psychodeliczna wizja plastra miodu wątek zamknięty Robiłem rękaw u Daniela "plastry miodu" wszystko w kropach, polecam bardzo...
~Irek "pszczelarz"
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 września 2013

polecam! wątek zamknięty Obsługa na najwyższym poziomie, bardzo fajna i przyjazna atmosfera :) Bogata...
~greg.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 września 2013

najlesze studio w tym śmiesznym kraju wątek zamknięty co tu dużo pisać - kaleczę się u Daniela od ładnych kilku lat. Każda nowa...
~Kosa
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 września 2013

na jednym sie nie poprzestaniesz wątek zamknięty obsługa mila i wykwalifikowana,domowa atmosfera,świetne podejście do każdego...
~łosiu
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 września 2013

Zajefajne studio tatuażu :) wątek zamknięty Do studia tatuażu JaTuTaTToo trafiłam przypadkiem 2 lata temu i tam zrobiłam...
~Daria
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 września 2013

Polecam!!! wątek zamknięty Polecam studio Jatutatoo! Przede wszystkim ogromny talent tatuażystów,...
~Jadzia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 września 2013

Studio JaTuTaTTo wątek zamknięty Od początku byłem zdecydowany zrobić sobie tatuaże własnie w tym studio. Nie...
~Tomasz Tatarata
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 września 2013

polecam! wątek zamknięty fachowa obsługa, super atmosfera, jakość wykonanych tatuaży na medal :)...
~kejt.
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 1 września 2013

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
71

postów

70

wątków

do góry