Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Alicja - opinia wątek zamknięty bardzo przyjazna atmosfera , super obsługa , poleca każdemu
~Alicja
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 21 lipca 2021

leszek - opinia wątek zamknięty super , klimat , obsługa i fryzjerka - moja żona również zadowolona więc 6+ ,...
~leszek
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 czerwca 2021

A. - opinia wątek zamknięty Salon nie odpowiadał na moje wiadomości. Jak się umawiałam na booksy to dwa...
~A.
1

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 23 kwietnia 2021

Grześ - opinia wątek zamknięty widać nowych fryzjerów, po zmianach jestem bardzo zadowolony, pani...
~Grześ
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 5 września 2020

Wiktoria - opinia wątek zamknięty Najlepszy salon do jakiego trafiłam, piękny wystrój i bardzo kompetentna i...
~Wiktoria
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 29 października 2019

Najlepszy fryzjer damski Aaron! wątek zamknięty Od dwóch lat chodzę do zakładu Jacques Andre do Pana Aarona, I jestem...
~Katka Mazurczak
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 lipca 2018

Salon warty polecenia wątek zamknięty Byłam w salonie w zeszłym tygodniu całkiem przypadkiem i jestem pod ogromnym...
~Oliwka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 czerwca 2018

Masaż 10\10 wątek zamknięty Masaż bardzo profesjonalny. Obsługa rewelacyjna. Miejsce godne polecenia!!!...
~Bartek
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 29 maja 2018

NAJLEPSZY FRYZJER wątek zamknięty Pozdrawiam Pana Arrona. Super fryzjer. Profesjonalne podejście. Jestem bardzo...
~Monia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 marca 2018

najlepszy fryzjer w mieście wątek zamknięty Bardzo miła obsługa
~Monika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 marca 2018

Udane cięcie wątek zamknięty Pan Arron szybko zauważył co trzeba zmienić w fryzurze z innego salonu....
~Nieznajomy
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 marca 2018

Super fryzjer wątek zamknięty Chciałam polecić super fryzjera Arona . Młody chłopak ale bardzo...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 17 marca 2018

Zadowolona klientka wątek zamknięty Ostatnio byłam w salonie pierwszy raz i cieszę się, że wybrałam ten salon...
~Dominika
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 grudnia 2017

Dobre strzyżenie wątek zamknięty Polecam Alinę z salonu przy Elżbietańskiej. Nie wiedziałem jaką chcę fryzurę,...
~Przemek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 15 września 2017

polecam wątek zamknięty Moja pierwsza (ale z pewnością nie ostatnia) wizyta w salonie. Peeling ciała...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 lipca 2017

polecam wątek zamknięty Moja pierwsza (ale z pewnością nie ostatnia) wizyta w salonie. Peeling ciała...
~Kasia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 lipca 2017

Świetni fachowcy wątek zamknięty Miałam okazje skorzystać z gabinetu kosmetycznego i usług Pani Kasi. Teraz...
~Marta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2016

Szczęśliwa klientka :) wątek zamknięty Pani Kasia i Pani Ania najlepsze panie kosmetolog :) Jakiś czas temu trafiłam...
~Klientka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 19 kwietnia 2016

Polecam Panią Kasię wątek zamknięty Serdecznie polecam wszystkim szukającym specjalisty zajmującej się twarzą...
~Ivona
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 5 marca 2016

Jacques Andre Hair &Spa wątek zamknięty Oddałam się dziś w ręce pani Anicie w salonie Jacques Andre Hair & Spa i...
~Izabela
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 11 lutego 2016

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
176

postów

148

wątków

do góry