Widok

Jaj długo jeszcze będzie brudno

W Baninie jest brudno.wstyd kogoś zaprosić.jak długo jeszcze panie wojcie? Brak koszy,błoto,śmieci w rowach,nie koszone pobocza.wstyd.Kartuzy ciągle spiom
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4
Znów ten sam troll
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

nieprawda,mnie boli naprawdę brud naszej gminy
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

Co do śmieci to wina mieszkańców. Skoro sami wyrzucają śmieci do rowu to czemu za to winić wójta.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Bo to zadanie gminy, dbanie o porządek. Mają tak to zorganizować by nie opłacało się śmiecić.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

zglaszam lazurowom w Rebiechowie- bród po kolana . moze ktos z UG Banina by sie kopsnoł do nas i posprzatał. oczywiscie chodzi mi o firme sprzontajacom. buziaki. adam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Twoja logika jest, kurczę nawet nie wiem co mam napisać. By nie opłacało się śmiecić. Gościu jesteś boski. Gmina powinna nam płacić za każdy kilogram śmieci, no wtedy by się nam nie opłacało śmiecić. Wręcz bym kradł innych śmieci. Wyobraź sobie że gdyby nikt nie śmiecił to ile więcej pieniędzy byłoby w budżecie gminy. Zamiast przeznaczyć pieniądze na istotne cele to trzeba wydawać pieniądze na czyszczenie dróg bo ludzie nie potrafią zadbać o swój teren.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0

Każdy człowiek myślący sam odpowiada za swoje śmieci.Na brak kultury innych , nie mamy wpływu niestety.Inna sprawa , że bez pokazania palcem,radni nic kompletnie nie robią. Ich życie to pokazywanie się w internecie oraz prasie. Piękne zdjęcia, uściski dłoni, pokazówka. Nie wystarczy być radnym na portalu i w gazetce.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Bredzisz. Jedno z zadań gminy to porządek.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czyli mogę śmiecić. Dzięki za poradę
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Trol
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gnom
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Odzież bhp (34 odpowiedzi)

Czy ktoś coś wie, że hurtownia odzieży i akcesoriów bhp przy lotniczej w Baninie już otwarta?...

Fak ! (4 odpowiedzi)

Mieszkańcy Banina , co sie dzieje z odsnieżaniem wioski 2km od Gdańska ? Chodzi mi głownie o...

Kominek czy koza? (72 odpowiedzi)

Hej, wahamy się czy kupować kominek czy koze. Jakie widzicie plusy i minusy jednego i drugiego?...

do góry