Widok

Jak ktoś napisał recepcja psuje tą siłownie.

Zgadzam się w 100% z opinia niżej na temat Pani w recepcji. Ta dziewczyna ( prawdopodobnie myśląca że jest nie wiadomo kim ) nie potrafi odpowiedzieć dzień dobry lub do widzenia. Człowiek przychodzi wita się a ta nic - kto zatrudnia takie osoby proszę mi powiedzieć ? Do końca roku z 9 osobami z pracy mamy wykupione karnety na tej siłowni a po nowym roku odchodzimy na znak protestu . Chamstwo na recepcji po prostu nie zna granic i chodzi tylko o jedną filigranową blondynkę z tatuażami. Kilka razy już nam się zdarzyło że siłownia nie była posprzątana z rana co nie występuje na konkurencyjnych siłowniach.

Jeżeli tak chcecie działać energy no problem ale własnie tracicie 10 klientów.
Moja ocena
obsługa: 1
 
oferta: 2
 
wyposażenie: 2
 
klimat i wystrój: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.3

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
"Paweł lat 30" ,musisz być totalną parówą skoro nie masz odwagi podejść do pani w tatuażach i powiedzieć jej swoich problemach.Na znak protestu 9 czy 10 osób rzekomo odejdzie. To jakaś licytacja a,może 20! Proponuję dołączyć do marszu przeciw islamizacji kraju jak już uzbierasz 100 osób!
Serdecznie Pozdrawiam ,nie przejmować się takimi wpisami,raczej szukać wśród zawisntych koleżanek winnego tych postów a nie obarczać winą dziewczynę.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 11
oj,chyba się mąż zdenerwował :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
hmm ciekawe komu zalezy tak bardzo na robieniu pod gorke pani z tatuazami. akurat ona jest ostatnia osoba w recepcji ktora bylaby nie mila lub wulagrna. polecam spojrzec na druga pania blondynke filigranowa z recepcji lub pania "manager" ktore przy klientach flirtuja z szefami i ubieraja sie jak pod latarnie i sa sztucznie mile:) a kiedys byla tam taka dobra atmosfera.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
zgadzam się pani z tatuażami jest bardzo niemiła , na sam jej widok robi i się niedobrze , jej postawa to nie pomóc klientowi tylko , zawsze na nie , chyba ma Daria na imię , dla swoich jest normalna , ale dla większości niestety nie , lepiej gdy jej nie będzie jest tyle miłych sympatycznych ludzi , po co nam ona , pozdrawiam wszystkich innych z energy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry