Widok

Jak powiedziałyście rodzinie o dzidziusiu?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Coraz częściej można spotkać się w internecie z kreatywnymi, słodkimi i nietypowymi sposobami na powiedzenie najbliższej rodzinie o ciąży :) Np rodzicom. Zrobiłyście to w jakiś specjalny sposób? Ja mężowi dałam pakuneczek z dziecięcym body i testem ciążowym pod spodem :) Teraz się zastanawiam jak powiedzieć reszcie. Jeszcze z dwa tygodnie chcemy zaczekać, po kolejnym badaniu zdradzić, więc mam jeszcze chwilę. Na youtube i pintreście sporo fajnych pomysłów. Jak Wy to zrobiłyście?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Prezent pod choinkę - pokazałam USG.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hym. A nie można normalnie ? Ja powiedziałam wprost rodzicom,teściom i innym, że jestem w ciąży.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mężowi za każdym razem powiedziałam od razu po porannym teście ciążowym. O pierwszym i drugim dziecku reszcie powiedziałam na naszej rocznicy ślubu, a o trzecim w sylwestra.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja tez normalnie powiedziałam-tak po prostu, wiekszego stresa mialam aby obwiescic nowine szefowej :D a mąż -razem ze mną wykonywał testy ciazowe-wiec był 'na bieżąco'
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Jakie krzesło obrotowe dla dziecka? (24 odpowiedzi)

Biurka już są, teraz kolej na krzesła obrotowe. Czy możecie mi doradzić jakie krzesło, z jakiego...

Szukam pediatry Oliwa/Żabianka (16 odpowiedzi)

Poszukuje dobrego pediatry na nfz w okolicy Oliwy, Żabianki.Nasza cudowna pani dr ogranicza swoja...

Jak nauczyć roczniaka spania w łóżeczku? (91 odpowiedzi)

Nadszedł TEN moment... ;P czas na wyprowadzkę z naszego łóżka... jak to zrobić?...

do góry