Widok

Jak radzisz sobie w życiu zawodowym ? Czy masz czas na rozwój osobisty ?

Obserwuje wydarzenia na lokalnym rynku i nie wszystko mnie zachwyca, ale uważam że warto się starać i oferować swoją pracę w formie bardziej zaawansowanej niż praca na umowie zleceniu jako pracownik. Ogólnie to spore wykorzystywanie moim zdaniem. Bo pracownik powinien otrzymać umowę o pracę, a jako uzupełnienie może dorabiać na umowie zleceniu. Czy są w ogóle firmy które trzymają się zasad?

Czy to tylko moje doświadczenia czy może jeszcze kogoś ?

W efekcie by nie dorabiać firm które zapominają zapłają w terminie, zacząłem własną działalność rynkową jako http://www.oferownik.pl by móc działać jak równy z równym. Czy już mogę powiedzieć że mi się udało po tak krótkim czasie. Chyba jeszcze nie jest to mój cel. Ale i tak lepiej to wygląda niż, etap poprzedni w którym mogłem liczyć na pieniądze ledwo wystarczające na przetrwanie, bo teraz już śmiało myślę o rozwoju.

Jak myślisz dlaczego niektóre firmy rekrutują bez końca pracowników, płacąc potężne pieniądze na ogłoszenia które są coraz droższe ?
To tylko marketing, a twoje cv bedzie zebrane i dołączone do bazy która zostanie sprzedana dalej i dalej. Wszyscy do okoła będą zarobieni, ale nie ty jako pracownik szukający pracy.

Jakie wyjście z sytuacji?
Nigdy nie wysyłaj swojego CV zanim nie podejmiesz rozmowy telefonicznej z rekruterem. Jeśli wysyłasz CV to nie ma to dla ciebie znaczenia, bo właśnie sprzedałeś swoje dane osobowe.

Co myślisz o przyłączeniu się do łamania prawa?
Widziałeś może noty o przetwarzaniu danych osobowych ?
Prawie wszystkie są błędne, bo nie wieadomo komu powierzasz przetwarzanie danych. Nie ma też imienia i nazwiska odpowiedzialnej osoby. Czyli nic nie wiesz o tym komu wysyłasz korespondecje.

Albo prywatne maile w ogłoszeniu. O czym świadczą ? buziaczek@wp.pl ;-) cudo pierwszej klasy. TAK TAK, takie maile nadal się zdarzają w ogłoszeniach.

Podsumowując, uważam że nie ma czegoś takiego jak rynek pracy, to tylko fikcja dla idiotów.
Ogólnie jest RYNEK. To na nim działamy. TY również.

Więc działajmy ale skutecznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zejdź na ziemię człowieku ja tu tyram siedem dni w tygodniu by przetrwać, a ty se żarty robisz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak faktycznie robię sobie żarty Ale też daje ci szansę na zmianę tej sytuacji. Uswiadamiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Towarzyskie

male piersi (79 odpowiedzi)

ehh dreczy mnie to bo mam bardzo male piersi owszem mam meza ktory mowi ze mnie kocha taka ale ja...

brak seksu... (179 odpowiedzi)

witam powiedzcie mi czy któraś z WAS ma bardzo długi okres bez seksu mimo partnera? jak czesto...

Antykoncepcja po... (37 odpowiedzi)

...Dość przykra sprawa :(((( Jest "lek", który można przyjąć 72h po tej nieszczęsnej wpadce. Czy...

do góry