Widok

Jak się mieszka na Chwarznie?

Chwarzno Polanki Wiczlino Temat dostępny też na forum:
Witam,

Jestem zainteresowany zakupem domu na Chwarznie. Szczególnie w okolicy ulic starożytnych bogów.
Mam dwójkę dzieci w wieku szkolnym.

Czy ktoś mógłby napisać w jednym zdaniu co lubi a czego nie lubi w tej dzielnicy.
Proszę również o podanie nazwy ulicy. Mam nadzieję, że pomoże to mi oraz innym w podjęciu decyzji.

Osobiscie lubię, ciszę i spokój.
Obawiam sie, że mieszkańcy zimą będą palić starymi oponami i mikroklimat zniknie :-).

ul. Jeszcze nie znana :-P

Pozdrawiam,
Całka
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo spokojna i cicha okolica.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Cisza i spokój, blisko las, ale coraz więcej aut i mieszkańców - spore korki do miasta. Dalej na chwarznieńskiej powstaje nowe osiedle Chwarzno Polanki (21 bloków) - więc ruch będzie coraz większy, a przepustowość dróg niewielka. Inny minus - przepełnione szkoły. Poza tym wszystko super:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mieszkam w okolicy szkoly i powiem Ci, ze mieszka sie tutaj swietnie. Troche zaskoczylo mnie Twoje stwierdzenie o paleniu starych opon, nie wiem, gdzie mieszkasz obecnie, ale tutaj nic takiego nie ma miejsca.
Jesli chodzi o dojazdy - pracuje w Gdansku, rano jest troche tloczno od strony Sokolki, ale wyjezdzajac z Apollina nie jest zle. Powrot duzo lepszy, zjazd z obwodnicy praktycznie bezproblemowy.
Najwieksze atuty to bliskosc lasu, bliskosc Centrum, sciezki rowerowe i przede wszystkim przesympatyczni sasiedzi, tak wiec zapraszamy :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Chwarzno

Fort Forest - opinie i oceny (48 odpowiedzi)

Fort Forest to osiedle powstające w spokojnym, malowniczo położonym rejonie Gdyni. Sąsiedztwo...

do góry