Widok

Jak to w końcu liczyć...

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny pomóżcie,ostatni @ dostałam 27.10 ale wieczorem..czyli podobno mam liczyc,że jednak 28.10. jeśli cykle mam 27/28 dni to kolejna miesiączka powinna nadejść....?dziś,jutro czy w środę?z góry dziękuję za pomoc. Bo ja już fiksuje. Póki co piersi nabrzmiałe, sutki bardzo wrażliwe, są lekkie bóle w podbrzuszu...test robiony dziś po południu-negatywny..przytulanko było od 06.11. do 08.11. może coś z tego być czy raczej czekać na @...wiem,że nie jesteście lekarzami,ale podpowiedzcie proszę jak z tym liczeniem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Poczekalabym spokojnie do piątku i wtedy ewentualnie ponowiła test jeśli okres się nie pojawi.Nawet jeśli cykle są jak w zegarku to może być jakieś odchylenie spowodowane chociażby stresem, infekcja itd.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

prezent na 40-stke dla faceta?? (11 odpowiedzi)

cos eleganckiego ale do uzytku,nic z ciuchow .podpowiedzcie bo przeszukalam milion stron i malo...

waga 5-6 miesięcznego dziecka??? (12 odpowiedzi)

tak sie teraz zastanawiam, czy przypadkiem nie przekarmiam mojego dziecięcia. Adas ma 5,5 m-ca i...

gdzie usg prywatnie 3w1 brzuch tarczyca i piersi (29 odpowiedzi)

Witam jak w temacie Potrzebuje namiary gdzie zrobie usg prywatnie - cały komplet - chodzi mi o...

do góry