Widok

Jak trójmiejski układ ograbił działacza Solidarności

Temat dostępny też na forum:
Cwaniacy z trójmiejskiego układu ( może i z Semeko) pozbawili nadwyżki kapitału* znanego opozycjonistę z czasów Solidarności. Nadwyżkę ze zgromadzonego przez lata kapitału*, działacz ten przeznaczył na wpłatę na zakup mieszkania. Długo zajęło mu podjęcie decyzji na co przeznaczyć nadwyżkę kapitału*. W grę wchodziły dwie opcje : wpłata na mieszkanie oraz zakup prawie nowego Wartburga z małym przebiegiem. Wybrał pierwszą opcję. Niestety dla niego, fatalną. Trafił bowiem w sam środek afery z pogranicza mafii i polityki, bowiem wpłacona nadwyżka kapitału* okazała się wyrzuceniem pieniędzy w błoto. Trójmiejski układ niczym ośmiornica, przechwycił swoimi mackami jego kapitał*, zamącając przy tym możliwość odzyskania kapitału* lub szansy na mieszkanie .

*- kapitał : to co łowca zgromadził przez 40 lat jako nadwyżkę budżetową.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jaka była wielkosc kapitału:
1) 1-500 zł
2) 501-1000 zł
3) 1001-1500 zł
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Weź pod uwagę, że jest ojcem dziecka sukcesu gospodarczego PiS, zarabiajacego 10 mln zł.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mylisz się, mam młodego chłopaka. W naszym związku on jest tatą a ja jestem mamą. Nam obu to pasuje więc proszę nie oceniać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Hydepark

Deprecha vs internetowy hejt (81 odpowiedzi)

Mam ochotę się "wypisać". Nie radzę sobie z deprechą. Nie wiem jak wyjść z impasu, przerwać...

Jak to jest, że JEDNA osoba zaraża tysiące a gdy jest np 40.000 chorych to wirus Hamuje ?! (10 odpowiedzi)

Nie jest to dziwne? Przyleci jedna osoba i zarazi kilka-naście-dziesiąt kolejnych osób a gdy...

Uwaga, wyciągają kasę na Koronowirusa ! (4 odpowiedzi)

Kochana Rodzino Radia Maryja, W poważnej sytuacji pandemii koronawirusa bardzo trudno zwrócić...

do góry