Widok

Jak trójmiejski układ ograbił działacza Solidarności

Cwaniacy z trójmiejskiego układu ( może i z Semeko) pozbawili nadwyżki kapitału* znanego opozycjonistę z czasów Solidarności. Nadwyżkę ze zgromadzonego przez lata kapitału*, działacz ten przeznaczył na wpłatę na zakup mieszkania. Długo zajęło mu podjęcie decyzji na co przeznaczyć nadwyżkę kapitału*. W grę wchodziły dwie opcje : wpłata na mieszkanie oraz zakup prawie nowego Wartburga z małym przebiegiem. Wybrał pierwszą opcję. Niestety dla niego, fatalną. Trafił bowiem w sam środek afery z pogranicza mafii i polityki, bowiem wpłacona nadwyżka kapitału* okazała się wyrzuceniem pieniędzy w błoto. Trójmiejski układ niczym ośmiornica, przechwycił swoimi mackami jego kapitał*, zamącając przy tym możliwość odzyskania kapitału* lub szansy na mieszkanie .

*- kapitał : to co łowca zgromadził przez 40 lat jako nadwyżkę budżetową.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Jaka była wielkosc kapitału:
1) 1-500 zł
2) 501-1000 zł
3) 1001-1500 zł
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Weź pod uwagę, że jest ojcem dziecka sukcesu gospodarczego PiS, zarabiajacego 10 mln zł.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mylisz się, mam młodego chłopaka. W naszym związku on jest tatą a ja jestem mamą. Nam obu to pasuje więc proszę nie oceniać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Hydepark

Ludzie z Trójmiasta, kim Wy jesteście? (170 odpowiedzi)

Ja nie wiem skąd Wy się się tutaj znaleźliście, ale potrzeba Wam chyba jakiejś turbo (albo raczej...

Najlepszy broker forex w Trójmieście (15 odpowiedzi)

Jak w temacie. Czy ogólnie ma znaczenie gdzie broker ma siedzibę? Z tego co widzę, to wszystkie...

Życie po śmierci (3 odpowiedzi)

W związku z tematem na forum. Zjedzony banana owoc bez nasienia, nie dla was, dla zwierząt (Rdz...

do góry