Widok

Jak z hałasem od samolotów w Baninie?

Dzień dobry wszytkim.
Mam pytanie do mieszkańców Banina (szczególnie północnej części). Jak z hałasem lądujących a szczególnie startujących samolotów? Wiem, że pewnie w domu nie słychać ale na zewnątrz, jak się siedzi w przysłowiowym ogródku mocno przeszkadza? Chodzi mi o okolice północnej strony Banina; SaturnaBursztynowa?

Z góry dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam wszystkich.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Po pewnym czasie się przyzwyczaisz i wiesz ze leci jak zauważysz. Więc jest luz.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2

Czemu szczególnie startujące ? akurat one są praktycznie niesłyszalne, bo mają 2-3x większy kąt natarcia, nad Baninem są już wysoko. Lądujące słychać w całym baninie i tyle - zależy w którym miejscu ulicy zamieszkasz - są takie miejsca w Baninie gdzie samolot przelatuje nad domem i w domu zawsze go słychać (nawet zamknięte okna), a 400-500m dalej już nie. Nie każdy samolot leci też idealnie w linii do lotniska - rozrzut potrafi być o 100m a to już robi różnicę (np. czasem słychać lądujące samoloty nad Lidlem w srodku, ale nie każdy).

No i jak jest brzydka pogoda (czyli wieje do morza) to samoloty lądują od Moreny. Jak jest ładna, to wieje od morza i wtedy u nas.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Mieszkam na Matarnii i u nas głównie słychac te startujące w stronęMoreny, bo dają mocno po garach żeby się wzbić - stąd ten wniosek :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

W Baninie jest cichutko. Ja dawno nie widziałem w tej okolicy aeroplanu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Jak stratuje to słychać bo leci na pełnym ciągu. Lądujące to lajt.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kwestia przyzwyczajenia aczkolwiek mi od samego początku nie przeszkadzało. Tak jak w mieście autobusy, tramwaje i pociągi tak tutaj samoloty.. Nie ma co przesadzać.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mógłbym poznać to przysłowie o ogródku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (116 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...

Kasa, kasa a w kościele ziąb! !! (8 odpowiedzi)

Nasz już nie taki nowy proboszcz na niektórych mszach podaje (na 12.00 nie), ile zebrał na...

Zegarek z GPS dla dziecka (58 odpowiedzi)

Witam, ma ktoś doświadczenia z zegarkami GPS dla dzieci, rynek oferuje kilka modeli, ale żadnych...

do góry